Romantický wellness víkend Praha

Užijte si nebo darujte tento luxusní wellness víkend přímo v Praze. Čekají na Vás wellness procedůry, neomezený vstup do největšího aquaparku a saunového světa v ČR.

Cena s DPH: 12 199,99 Kč
Cena bez DPH: 10 082,64 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Romantický wellness víkend Praha

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Wellness pobyty
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Romantický wellness víkend Praha

Při příjezdu na Vás bude čekat romanticky vyzdobený pokoj spolu s lahví sektu. Od prvního okamžiku můžete využívat aquapark a saunový svět, který je součástí komplexu. Z pokoje přejdete do aquaparku v županu, který máte k dispozici na pokoji.

Kromě relaxace ve vodním a saunovém světě na Vás čeká relaxační masáž pro dva a balneoterapie pro dva. A večer na Vás čeká  večeře pro dva při svíčkách.

Zážitek Romantický wellness víkend Praha obsahuje:

Pobyt pro dvě osoby:
• 2x ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji
• 2x snídaně na pokoj
• 2x večeře při svíčkách (3-chodové menu)
• 1x Relaxační masáž vonnými oleji pro dva (záda a šíje, 30 min.)
• 1x Balneoterapie pro dva (20 min.)
Neomezený vstup do aquaparku (v den příjezdu od 14:00
  do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod)
Neomezený vstup do Světa saun (v den příjezdu od 14:00
  do 22:00 hod, následující dny včetně dne odjezdu od 10:00 do 22:00 hod) 
• Volný vstup do fitness centra
Láhev sektu a 2x fondant z belgické čokolády na pokoj
Župan a pantofle jsou Vám během celého Vašeho pobytu zdarma k dispozici na pokoji

Trvání:

2 noci. Možno kdykoliv, nejen o víkendech.

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Praha - Čestlice

Aquapark AQUAPALACE Praha

Aquapalace Praha je unikátní relaxační komplex. Jedná se o největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený s hotelem.
Aquapark je rozdělen na tři paláce. Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladů se nachází umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky.
Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.

Saunový svět

Saunový svět vás zaujme výběrem z dvanácti druhů saun. K prohřátí organismu, uvolnění a detoxikaci těla slouží klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu. K ochlazení po saunování se nabízí řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, k relaxaci jsou k dispozici vířivky a relaxační zóny.

Wellness centrum

Wellness centrum nabízí jedinečný zážitek a regeneraci organismu formou masáží, balneologických léčebných procedur v hydromasážních vanách pro páry i jednotlivce. V nabídce nechybí exotické procedury jako hammam a rhassoul. Oblíbené jsou privátní sauny s vlastními vířivkami, sprchami, hammam stolem a soukromou relaxační zónou. Ucelenost služeb doplňují kosmetické služby s výrobky PAYOT a THALGO, manikůra, pedikůra, depilace a solária.

Nahoru