Vyhlídkový let po lázeňských městech a přírodních památkách západních Čech

Cena s DPH: 5 800,00 Kč
Cena bez DPH: 4 793,39 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Vyhlídkový let po lázeňských městech a přírodních památkách západních Čech

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Vyhlídkové lety letadlem
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Vyhlídkový let po lázeňských městech a přírodních památkách západních Čech

Zažijte chvíle na které budete vzpomínat ještě dlouho poté. Vyhlídkový let letounem Cessna 172 bude trvat celých 50 minut a nabídne vám to nejkrásnější ze západních Čech. Moderní americké letadlo má křídlo ideálně umístěné na horní straně trupu, můžete si tedy zcela bez omezení užívat parádního a ničím nerušeného výhledu. Všichni pasažéři na palubě letadla budou mít navíc po celou dobu sluchátka, do kterých bude zkušený pilot komentovat let.

Předem stanovená zážitková trasa započne na mezinárodním letišti v Karlových Varech. Během letu budete moci obdivovat majestátní hrad Loket, známá lázeňská města jako jsou Mariánské Lázně, Františkovy Lázně či Lázně Kynžvart, ale také řadu přírodních památek. Tou nejvýraznější je bezpochyby národní přírodní rezervace Soos, kde se nachází řada lesních ekosystémů, slatinišť a množství jezírek a tůní s mnoha ohroženými druhy zvířat i rostlin.

Zážitek Vyhlídkový let po lázeňských městech a přírodních památkách západních Čech obsahuje:

Letenku pro jednu osobu na vyhlídkový let letounem Cessna 172 z mezinárodního letiště Karlovy Vary. Let je realizován letounem pro 3 osoby a pilota. Předem stanovená trasa vede po nejkrásnějších památkách západních Čech - nad proslulými lázeňskými městy, hrady a přírodními skvosty.

Trvání:

Cca 1,5 hodiny, čistý čas letu je 50 minut.

Počet osob: 

Letenka je pro 1 osobu. V letadle s Vámi budou další 2 pasažéři a pilot. 

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Letiště Karlovy Vary

Trasa letu:

Karlovy Vary - hrad Loket - Sokolovská pánev - vodní nádrž Horka - přírodní rezervace Soos - Františkovy Lázně - Cheb - Lázně Kynžvart - Mariánské Lázně - Bečov nad Teplou - Karlovy Vary

Další podmínky a předpoklady:

Maximální váha účastníka je 100 kg. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které je můžou negativně ovlivnit během letu.

Nahoru