Vyhlídkový let nad zámky jižních Čech a divokou Šumavou

Cena s DPH: 5 800,00 Kč
Cena bez DPH: 4 793,39 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Vyhlídkový let nad zámky jižních Čech a divokou Šumavou

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Vyhlídkové lety letadlem
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Vyhlídkový let nad zámky jižních Čech a divokou Šumavou

Zažijte hodinový vyhlídkový let po tom nejkrásnějším, co jižní Čechy nabízí. Spatříte například pozoruhodný zámek Netolice, Boubínský prales, Plešné jezero nebo pohádkový Český Krumlov. Zamilujte si krajinu z ptačí perspektivy!

Do oblak vás vynese moderní stroj americké výroby Cessna 172, který má křídlo umístěné na horní straně trupu, takže vám nic nebude bránit v perfektním výhledu a budete se moci neomezeně kochat nádherou pod vámi. Ve vyhřívaném letadle budete v naprostém komfortu v každém ročním období. Všichni pasažéři budou mít v letadle sluchátka, do kterých vám pilot bude celý let živě komentovat.

Zážitek Vyhlídkový let nad zámky jižních Čech a divokou Šumavou obsahuje:

Letenku pro 1 osobu na vyhlídkový let letounem Cessna 172 z letiště České Budějovice - Hosín. Let je realizován letounem pro 3 osoby a pilota. Předem stanovená trasa vede po nejkrásnějších památkách jižních Čech - nad věhlasnými zámky a divokou přírodou Šumavy.

Trvání:

Cca 1,5 hodiny, čistý čas letu je 60 minut.

Počet osob: 

Letenka je pro 1 osobu. V letadle s Vámi budou další 2 pasažéři a pilot. 

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

České Budějovice - Letiště Hosín

Trasa letu:

České Budějovice - zámek Hluboká nad Vltavou - zámek Netolice - Prachatice - Boubín a Boubínský prales - Horní Vltavice - Národní park Šumava - Lenora - Vltavský luh - Stožec - Plešné jezero - Lipno - Český Krumlov - historické centrum města České Budějovice.

Další podmínky a předpoklady:

Maximální váha účastníka je 100 kg. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které je můžou negativně ovlivnit během letu.

Nahoru