V zakletí času - venkovní úniková hra napříč starou Prahou

Cena s DPH: 1 299,00 Kč
Cena bez DPH: 1 073,55 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu V zakletí času - venkovní úniková hra napříč starou Prahou

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 6 osob

Nahoru

Detailní informace produktu V zakletí času - venkovní úniková hra napříč starou Prahou

Vyražte za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města. Venkovní únikovka propojuje netradičním způsobem svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Hra na čas vás dostane do tempa. Díky systému nápověd dokončí hru opravdu každý.

Příběh:

Nacházíme se v době nestabilního času. Pohybujeme se tam a zpět, stále rychleji a rychleji. Časová nestabilita je každou vteřinou silnější a reálně hrozí, že brzy zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Abyste odvrátili tuto hrozbu a zajistili budoucnost pro příští generace, musíte projít minulostí, naleznout v dějinách přesný bod, kdy se čas destabilizoval, navrátit mu řád a zachránit svět. Podaří se vám to? Během hry zamíříte mezi oblíbená turistická místa a dozvíte se spoustu zajímavostí. 

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Pražské zajímavosti – V zakletí času"
  • Obtížnost: střední nebo těžká (dle zvolené varianty)
  • Počet osob: 1 - 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 4 hodiny

Počet osob:

1 - 6 hráčů

Trvání:

cca 4 hodiny, trasa cca 2,5 km

Lokalita:

Praha - Staroměstské náměstí

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru v daném časovém rozmezí a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnosti:

Střední obtížnost je vhodná pro začínající nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří rádi zapojí mozkové závity a nerozhodí je ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Těžkou variantu doporučujeme zkušenějším únikovkářům, kteří se nezaleknou záludných úkolů a rádi si lámou hlavu nad šiframi a rafinovanými hádankami.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru