Pražské památky - Záhada korunovačních klenotů

Cena s DPH: 1 299,00 Kč
Cena bez DPH: 1 073,55 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Pražské památky - Záhada korunovačních klenotů

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 6 osob

Nahoru

Detailní informace produktu Pražské památky - Záhada korunovačních klenotů

Prověřte své detektivní schopnosti, buďte stále ve střehu a sbírejte veškeré indicie, abyste navrátili českému národu jednu z jeho nejcennějších historických památek. Během pátrání zavítáte i na Staroměstské náměstí, Karlův most, k Národnímu divadlu či do samotného srdce Prahy na Pražský hrad a dozvíte se něco o významných stavbách. Díky možnostem nápověd dokončí hru opravdu každý. Pouze vy určujete, jak dobrým týmem se stanete a kolik nápověd budete skutečně potřebovat. Hra na čas vás dostane do tempa. 

Příběh:

České korunovační klenoty jsou naším národním bohatstvím. Z důvodu bezpečnosti se jejich umístění v průběhu dějin měnilo. Při posledním převozu z Karlštejna na Pražský hrad byly ale klenoty ukradeny. Musíte je najít! Vydejte se do minulosti a rozluštěte, kdo stojí za záhadou odcizení jedné z našich největších a nejhodnotnějších památek. Vraťte do rovnováhy příběh dějin českého národa. Vaše dobrodružství začíná přímo v centru staré Prahy, na Staroměstském náměstí. 

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Pražské památky – Záhada korunovačních klenotů"
  • Obtížnost: střední
  • Počet osob: 1 - 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 3,5 hodiny

Počet osob:

1 - 6 hráčů

Trvání:

cca 3,5 hodiny, trasa cca 2,5 km

Lokalita:

Praha - Staroměstské náměstí

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru v daném časovém rozmezí a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnost:

Střední obtížnost je vhodná pro začínající nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří mají rádi procházky po památkách, rádi si zapřemýšlí a řeší zábavné úkoly.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru