Poslední přání sládka Barborky - venkovní únikovka v okolí Kbelského pivovaru

Cena s DPH: 990,00 Kč
Cena bez DPH: 818,18 Kč

PRODEJ UKONČEN

Základní specifikace produktu Poslední přání sládka Barborky - venkovní únikovka v okolí Kbelského pivovaru

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 6 osob

Nahoru

Detailní informace produktu Poslední přání sládka Barborky - venkovní únikovka v okolí Kbelského pivovaru

Tahle únikovka Vám ukáže mnohé. Nová i známá historická místa v Kbelích odteď uvidíte úplně jinak - odkryjete totiž spoustu tajemství! Hra je ideální pro rodiče s dětmi, u které děti nebudou jen nečinně přihlížet, ale můžou se do ní také aktivně zapojit. Hra je vhodná jak pro začínající, tak pokročilé únikovkáře. Čeká na Vás až 25 úkolů, jejichž správným řešením se dostanete až do cíle. 

Tato únikovka vznikla ve spolupráci s Kbelským pivovarem a tudíž Váš na konci čeká vytoužená odměna - 10% sleva na všechny dobroty, pěnivé i nepěnivé, v jejich restauraci.

Příběh:

Vrátíte se spolu do historie. Hlavní postavou je tajemný sládek od Vlašimi a chlouba našeho národa - české pivo. Už generace se o sládkovi vypráví velké příběhy. Býval to milovaný a vážený občan. Smrt ale jednou zaklepe na dveře každého a náš sládek má opravdu netradiční poslední přání. Zjistíte jaké? Máte dostatek důvtipu a vytrvalosti, abyste jeho poslední přání vyplnili? Tak rychle do toho! Vystoupíte na zastávce vlaku Praha-Kbely a Vaše pěnivé dobrodružství může začít! 

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Poslední přání sládka Barborky"
  • Obtížnost: lehká 
  • Počet osob: 1 - 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 3 hodiny

V ceně zážitku je 10% sleva na všechny pěnivé i nepěnivé dobroty v restauraci Kbelského pivovaru.

Počet osob:

1 - 6 hráčů. Počet lidí v týmu není omezen, doporučujeme ale maximálně 6 lidí. Optimální počet je 3 až 6 hráčů. 

Trvání:

3 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 3 km

Lokalita:

Praha - Kbely

Venkovní úniková hra:

Venkovní úniková hra Vás zaujme svým poutavým příběhem, pobaví a zároveň zamotá hlavu. Postaví Vám do cesty překážky a úkoly, které otestují Vaši bystrost a pozornost. Ke hraní potřebujete pouze mobilní telefon a unikátní aplikaci, která bude Vašim průvodcem a rádcem, pokud se ocitnete v úzkých. Zvládnete to ale určitě i bez rad, tak pojďte do toho! Podaří se Vám odhalit celý záhadný příběh, která tato únikovka skrývá? 

Další informace: 

Při sněhové pokrývce na cestách může být problém s řešením některých úloh.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň den předem. Bez přístupu k aplikaci a zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru