Lovci duchů: Zakletá stezka v okolí Braunova Betlému

[Obrázek: Lovci duchů: Zakletá stezka v okolí Braunova Betlému

Cena s DPH: 1 099,00 Kč
Cena bez DPH: 908,26 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Lovci duchů: Zakletá stezka v okolí Braunova Betlému

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 4 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Lovci duchů: Zakletá stezka v okolí Braunova Betlému

Braunův Betlém je unikátní sochařská rezervace vytesaná do skal a balvanů, která právem patří mezi špičku evropského barokního sochařství ve volné přírodě. Ne nadarmo se jeho autorovi přezdívá východočeský Michelangelo. Po dokončení hry můžete využít místní naučnou stezku a projít se až k hospitálu Kuks.

Venkovní úniková hra propojuje netradičním způsobem svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů. Vyřešte záhady a užijte si spoustu zábavy se svými přáteli. Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový nátlak. Hru je možné hrát ve dne i v noci. V noci je to o něco obtížnější, ale za to se skvělou atmosférou!

Příběh:

Známý „lovec duchů“ má práce až nad hlavu a potřebuje vaší pomoc s dalším tajemným případem. Dva sourozenci chtěli objevit něco nadpřirozeného, ale výlet se jim stal osudným. Přežil pouze jeden z nich. Seberte odvahu a pomozte vyřešit záhadnou smrt člena rodiny! Procházka Braunovým Betlémem vám odhalí krásy jak na oko viditelné, tak i ty, o kterých si mnozí nechají jen zdát. Pokud si troufáte, vyražte v noci! 

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Lovci Duchů – Zakletá Stezka"
  • Obtížnost: střední 
  • Počet osob: 1 - 4 hráči
  • Doba trvání: cca 3 hodiny

Počet osob:

1 - 4 hráči

Trvání:

cca 3 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 4 km

Lokalita:

Dvůr Králové nad Labem - prostředí Braunova Betlému

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnost:

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Braunově betlému.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru