Lovci duchů: Ohnivé proroctví - venkovní únikovka v parku Stromovka

Cena s DPH: 1 099,00 Kč
Cena bez DPH: 908,26 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Lovci duchů: Ohnivé proroctví - venkovní únikovka v parku Stromovka

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 5 osob

Nahoru

Detailní informace produktu Lovci duchů: Ohnivé proroctví - venkovní únikovka v parku Stromovka

Venkovní úniková hra propojuje netradičním způsobem svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový tlak, příběh a samotnou procházku si tedy pořádně užijete.

Vyražte s rodinou či partou přátel vstříc dobrodružství! Hru je možné hrát ve dne i v noci. V noci je hra o něco těžší.

Příběh:

Známý „lovec duchů“ má práce až nad hlavu a potřebuje vaší pomoc s jedním nelehkým případem. Pěkně zapeklitým a tajemným případem. Ve Stromovce začal pracovat nový správce, jelikož ten předchozí údajně zešílel. Proč? To nikdo neví. "Byl to prostě starý blázen", pomyslel si nový správce. Krátce na to se ale sám na vlastní oči přesvědčil, že v parku se opravdu dějí divné věci. Jak je možné, že uprostřed silně deštivé noci najednou vzplane obyčejný, ještě k tomu nezakrytý koš ostrým plamenem? Byl přeci prázdný. Tato záhada potřebuje pořádného detektiva. Dokážete zjistit, zda se v parku odehrává skutečně něco nadpřirozeného nebo jde pouze o bludy místního správce? Zabraňte požáru a změňte osud parku!

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Lovci Duchů - Ohnivé proroctví"
  • Obtížnost: střední 
  • Počet osob: 1 - 5 hráčů
  • Doba trvání: cca 3 hodiny

Počet osob:

1 - 5 hráčů

Trvání:

cca 3 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 3,5 km

Lokalita:

Praha - Královská obora Stromovka

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnost:

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit běžnou procházku po parku Stromovka.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru