Lovci duchů: Duch lesa v tajemném Klánovickém lese

Cena s DPH: 1 099,00 Kč
Cena bez DPH: 908,26 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Lovci duchů: Duch lesa v tajemném Klánovickém lese

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1 - 4 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Lovci duchů: Duch lesa v tajemném Klánovickém lese

Zpestřete si výlet do přírody a staňte se lovci duchů. To pravé pro odvážné dobrodruhy. Díky speciální aplikaci, která propojuje virtuální realitu se světem kolem nás zažijete spoustu zábavy s rodinou či svými přáteli. Hru je možné hrát ve dne i v noci. V noci je hra o něco obtížnější, ale za to se skvělou atmosférou! Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový nátlak.

Příběh:

Známý „lovec duchů“ má práce až nad hlavu a potřebuje vaší pomoc s dalším nelehkým případem. Vyděšený, zoufalý mladík hledá svou pohřešovanou přítelkyni. Navíc se mu zdají divné sny a domnívá se, že by s jejím zmízením mohly nějak souviset. Není to zdaleka první záhada v Klánovickém lese. V tomto zdánlivě obyčejném místě, pravidelně plném návštěvníků, se čas od času děsivé věci dějí. Zvláště po setmění, kdy les utichne a potemní. Dodejte si odvahy a vydejte se po stopách, které se objevují ve snu! 

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Lovci Duchů – Duch lesa"
  • Obtížnost: střední 
  • Počet osob: 1 - 4 hráči
  • Doba trvání: 3 - 6 hodin 

Počet osob:

1 - 4 hráči

Trvání:

3 až 6 hodin (záleží na Vás, zda půjdete pěšky nebo např. na kole), trasa cca 10 km

Lokalita:

Praha - Klánovický les

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnost:

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí pořádně zpestřit procházku po Klánovickém lese.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru