Husitský Tábor - historická venkovní úniková hra

Cena s DPH: 990,00 Kč
Cena bez DPH: 818,18 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Husitský Tábor - historická venkovní úniková hra

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 2 – 6 osob

Nahoru

Detailní informace produktu Husitský Tábor - historická venkovní úniková hra

Jen pár dní po vítězství v důležité bitvě se vrací vůdce husitského hnutí Jan Žižka do bašty husitských válečníků, Tábora. Chudý Janek v důsledku nedávných událostí ztratil dobrého přítele a potřebuje právě vaši pomoc s jeho nalezením.

Ponořte se do hlubin napínavého příběhu, vydejte se napříč centrem historického města a prozkoumejte temné uličky a zákoutí, o jejichž existenci jste neměli sebemenší tušení. Při své cestě narazíte na zapeklité šifry, hádanky a hlavolamy, při jejichž řešení poznáte pravou náturu husitů. Podáří se vám je rozluštit všechny a nalézt Jankova kamaráda? Tak neztrácejte čas a pomozte chudákovi, pro kterého představujete jedinou naději!

Venkovní úniková hra:

Ke hraní venkovní únikové hry potřebujete pouze chytrý mobilní telefon a unikátní aplikaci, kterou si předem stáhnete. Pokud se ocitnete v úzkých a nebudete si vědět rady jak dál, můžete využít nápovědu. Cílem hry je vyřešit všechny hádanky v co nejkratším možném čase, zároveň i se ziskem co nejvyššího počtu bodů. V případě využití nápovědy vám budou odečteny příslušné body. Kdy a s kým vyrazíte je jen na vás. Vzhůru do toho!

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Husitský Tábor"
  • Obtížnost: střední
  • Počet osob: 2 – 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 2 hodiny

Počet osob:

2 – 6 osob. Počet lidí v týmu není omezen, doporučujeme ale maximálně 6 lidí.

Trvání:

cca 2 hodiny (záleží na Vás), trasa cca 3 km

Lokalita:

Tábor

Nahoru