Thajská masáž Mladá Boleslav

Cena s DPH: 1 250,00 Kč
Cena bez DPH: 1 033,06 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Thajská masáž Mladá Boleslav

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Thajské masáže
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Thajská masáž Mladá Boleslav

Na okraji Mladé Boleslavi na vás čeká oáza, dokonalé místo k načerpání nových sil a prožití nekonečně příjemných okamžiků. Zamiřte za magickým prožitkem z luxusní thajské masáže.

Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy. Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů.

Thajská masáž je založena na principech a znalostech vnitřního toku energie. Terapeut stlačuje určité body, čímž podporuje proud energie v té které dráze a tím uvolňuje bloky, které mohou být příčinou nemoci, či bolesti. Přitom používá palce, dlaně, předloktí, lokty chodidla a kolena. Stlačování bodů připraví tělo na další fázi masáže, kterou je protahování jednotlivých částí těla s využitím prvků jógy.

Zážitek Thajská masáž obsahuje:

  • Thajskou masáž celého těla na 60, 90 nebo 120 minut (dle zvolené varianty) v luxusním salonu provedenou thajskou masérkou školenou v tradičních thajských školách
  • Šálek lahodného čaje na závěr

Trvání:

Dle zvolené varianty: 60, 90 nebo 120 minut.

Lokalita:

Mladá Boleslav

Další podmínky a předpoklady:

Thajská masáž není vhodná pro čerstvé poúrazové stavy, pacienty s osteoporózou, křečové žíly a v těhotenství. 

Nahoru

Naše zboží

Rychlý kontakt

prima-zazitky.cz