Škola smyku Most pro pokročilé

Cena s DPH: 4 970,00 Kč
Cena bez DPH: 4 107,44 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Škola smyku Most pro pokročilé

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Škola smyku a kurzy bezpečné jízdy
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Škola smyku Most pro pokročilé

Buďte lépe připraveni ochránit na cestách sebe i své nejbližší a naučte se lépe zvládat krizové situace, které mohou na silnici nastat. Kurz je určen pro řidiče, kteří absolvovali základní kurz bezpečné jízdy v některém z certifikovaných výukových středisek.

Vyzkoušíte si daleko více vyhýbacích manévrů, potrénujete správnou reakci ve vyšších rychlostech, kterými se běžně na silnicích mimo obec nebo na dálnici pohybujete, rozeberete daleko větší detaily a dostatečným nácvikem zvládání krizových situací minimalizujete nebezpečí, které na silnicích hrozí. 

Zážitek Škola smyku Most pro pokročilé obsahuje:

  • Teorii bezpečné jízdy (2 hodiny)
  • Praktický výcvik (4 hodiny)
  • Přestávku na oběd (1 hodina)
  • Účastnický certifikát potvrzující absolvování kurzu

Kurz probíhá v profesionálním areálu v Mostě vybudovaném speciálně pro Kurzy smyku (výukové prostory + výcvikový okruh).

Průběh kurzu:

V teoretické části kurzu instruktor vysvětlí výhody používání defenzivní jízdy a podrobně se podíváte také na funkce elektronických systémů vozu, které pomáhají řidiči zvládnout krizovou situaci. Díky individuálnímu přístupu získá každý účastník užitečné informace přímo o svém vozu. 

Během čtyřhodinové praktické části na výcvikových plochách polygonu si vyzkoušíte vyhýbací manévry na různých adhezních površích i za snížené viditelnosti a také zvládání smyku přední i zadní nápravy. Po celou dobu výcviku je zajištěna komunikace s instruktorem pomocí vysílačky.

Vybavení cvičiště:

Technické vybavení ploch: příčné vodní bariéry, různé druhy povrchů, aquaplaningová dráha, měření rychlostí, ostřikování ploch. 4 samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou.

Trvání:

7 hodin (včetně přestávky na oběd 1 hod.)

Sezóna:

Celoročně. Je nutno se přizpůsobit vypsaným termínům.

Lokalita:

Most

Podmínky: 

Účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Nutné na začátku kurzu předložit řidičské oprávnění sk. B a občanský průkaz ke kontrole. Minimální věk je 18 let a nutnost absolvování základního kurzu bezpečné jízdy v některém z certifikovaných výukových středisek. Fyzická a duševní způsobilost. Zákaz požít před a během kurzu alkoholické nápoje a návykové látky. 

Další informace: 

Pokud nemáte vlastní auto je možno zajistit jeho pronájem. 

Nahoru