Víkendová romantika na ostravském Zámku Zábřeh pro dva

Cena s DPH: 3 849,00 Kč
Cena bez DPH: 3 180,99 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Víkendová romantika na ostravském Zámku Zábřeh pro dva

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Pobyty na zámku
  • Počet osob: 2 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Víkendová romantika na ostravském Zámku Zábřeh pro dva

Ostrava byla dlouhou dobu známá jako ocelové srdce republiky, centrum průmyslu a těžby. Tento stereotyp se však začíná pomalu ale jistě tříštit. Město je domovem mnoha tradičních kulturních a sportovních akcí. Lze tu najít místa moderní i historické krásy. Jedno z takových míst je i líbezný Zámek Zábřeh ze začátku 16. století.

Vezměte svou drahou polovičku na víkend do tajuplné Ostravy a zažijte chvíle plné romantiky na Zámku Zábřeh. Zrekonstruovaný zámek si zachovává hluboký respekt k historii a celé pojetí zámeckého komplexu to dává najevo. Výzdoba pokojů, samotného prostoru zámku i interiér zámecké restaurace, to vše vypráví příběh minulosti za pomoci autentických dobových kusů nábytku či zachovaných trámových stropů. Součástí zámku je i obnovený historický pivovar

Vychutnejte si delikátní večeři pro dva v zámeckém restaurantu, který klade nesmírný důraz na použití kvalitních surovin a výrazné chutě. Ubytováni budete v pokoji dle vašeho výběru. Každý z pokojů má vlastní jedinečný styl a kouzlo. Ráno na vás bude čekat bohatá snídaně. Užijte si originální noc ve dvou na Zámku Zábřeh.

Pobyt pro 2 osoby obsahuje:

  • Ubytování na 1 noc pro 2 osoby na Zámku Zábřeh v apartmá Afrika nebo historickém pokoji (dle zakoupené varianty)
  • 1x snídaně pro 2 osoby
  • 1x večeře pro dva v hodnotě 1 000 Kč dle vlastního výběru v zámeckém restaurantu
  • Hotelové parkoviště s kamerovým systémem zdarma
  • Wi-Fi zdarma

Trvání:

2 dny - 1 noc

Počet osob:

2 osoby

Sezóna:

Celoročně.

Příjezd: 

Nástup na pobyt je možný v pátek nebo sobotu.

Lokalita:

Zámek Zábřeh, Ostrava

Historický pokoj

Dvoulůžkový pokoj s velkou manželskou postelí zdobený autentickým dobovým nábytkem a vlastní koupelnou obloženou dřevem. V pokoji můžete najít původní renesanční či barokní trámové stropy. Na podlahy bylo použito dřevo nebo staré dlaždice. Bezpochyby na vás dýchne příjemná atmosféra starých časů.

Apartmá Afrika

Prostorný pokoj v jedinečném stylu, kterému vévodí dobový renesanční nábytek a výzdoba unikátní sbírky trofejí exotických loveckých výprav. Kapverdský buvol, africká antilopa, krajta mřížkovaná či zebra, to vše jsou trofeje, na které v pokoji narazíte, a které vytvářejí výjimečnou atmosféru pro vzácné chvíle. Najdete zde luxusní koupelnu, krb a masivní postel s nebesy.

Ostatní informace: 

Domácí mazlíčci po předchozí domluvě za 300 Kč / noc.

Nahoru