Noc na zámku Chateau Trnová s 5-chodovým degustačním menu, snídaní a neomezeným wellness

Cena s DPH: 7 650,00 Kč
Cena bez DPH: 6 322,31 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Noc na zámku Chateau Trnová s 5-chodovým degustačním menu, snídaní a neomezeným wellness

 • Kategorie: Zážitky
 • Typ: Pobyty na zámku
 • Počet osob: 2 – 4 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Noc na zámku Chateau Trnová s 5-chodovým degustačním menu, snídaní a neomezeným wellness

Zažijte noc na neobyčejném zámku Chateau Trnová nedaleko Prahy. Zámek vás nadchne perfektním smyslem pro detail, skvělými službami, krásným designem ve stylu dánského hygge a výjimečným rodinným přístupem, díky kterému se zde budete cítit opravdu jako doma. Přístupová cesta lemovaná půvabnou zámeckou zahradou vás okouzlí na první pohled. Mimořádně vstřícný personál vám s potěšením ukáže váš zvolený pokoj. Vybrat si můžete komfortní pokoj Superior, honosný Junior Suite, obrovské rodinné apartmá Tower Suite nebo úžasnou romantiku ve Svatebním apartmá. Všechny pokoje byly nově citlivě a s péčí renovovány.

Příjemný pocit z příjezdu podtrhne lahodný welcome drink a sladké přivítaní ve formě zákusku s čerstvě voňavou kávou. Uvolněte své tělo i mysl neomezenou návštěvou zámeckého wellness. Naložte se do vířivky umístěné stylově na střeše zámku a nechte pod širým nebem odplavit všechny své starosti, zrelaxujte v sauně, protáhněte svaly a zaplavte si ve vnitřním vyhřívaném bazénu nebo se jen tak natáhněte na střešní terase na pohodlném lehátku a užívejte si zasloužené nicnedělání

Zámecká restaurace pod vedením italského gastronomického ambasadora Emanuela Mugnainiho s mnohaletými zkušenostmi z mezinárodní kuchyně nabídne bohatou zámeckou snídani a perfektní degustační večeři o pěti chodech. Neváhejte a navštivte Chateau Trnová. Odtrhnete se od rušného pracovního či rodinného života a doženete ztracený čas s vašimi blízkými. 

Zážitek "Noc na zámku Chateau Trnová" obsahuje:

 • Ubytování na 1 noc v pokoji dle zvolené kategorie
 • Welcome drink
 • Zákusek a kávu v den příjezdu
 • Zámeckou snídani
 • 5-chodovou degustační večeři
 • Neomezený vstup do wellness a vnitřního bazénu
 • Vysokorychlostní Wi-fi 
 • Parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem

Trvání:

2 dny – 1 noc

Počet osob:

2 – 4 osoby (dle zvolené kategorie pokoje)

Sezóna:

Celoročně.

Příjezd:

Nástup na pobyt je možný ve středu, čtvrtek, pátek nebo sobotu.
V měsících červenec a srpen je nástup možný kdykoliv v týdnu.

Lokalita:

Chateau Trnová (Středočeský kraj)

Ostatní informace:

Zámecké wellness je hostům k dispozici od 9:00 do 22:00 hodin.
Poplatek za domácího mazlíčka činí 500 Kč/noc a hradí se na místě.

Dispozice pokoje: 

Superior: manželská postel, rozkládací pohovka (pro dvě osoby), koupelna se sprchovým koutem, klimatizace, smart TV, psací stůl s židlí a dvěma křesly, konferenční stolek.

Junior Suite (modrý / starorůžový) se skládá ze vstupní chodby, koupelny s vanou či velkým sprchovým koutem a umyvadlem a velkou ložnicí, která disponuje manželskou postelí, rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), smart TV, odkládacím stolkem, křeslem a konzolovým stolem.

Svatební Apartmá s úžasným výhledem do zahrady na fontánu se skládá z koupelny s velkým sprchovým koutem a velké ložnice. Pokoj disponuje manželskou postelí, dvěma velkými křesly, konzolovým stolem s taburetkou, smart TV a vany na lvích nohou, z níž je francouzskými balkonovými dveřmi fantastický výhled do zahrady. 

Tower Suite je rozlohou téměř 100 m2 největším apartmá na zámku a skládá se z obývacího pokoje, dvou ložnic, herny pro děti, koupelny s vanou a dvou malých balkonů. V každé ložnici se nachází manželská postel a dvě křesla s odkládacím stolkem, v jedné také psací stůl s židlí a klimatizace. Obývací pokoj disponuje rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), klimatizací, konferenčním stolkem a dvěma křesly. V každém ze tří pokojů je smart TV. Součástí apartmá jsou schody.

Nahoru