Luxusní pobyt na Zámku Křtiny s bohatou gastronomií pro dva a ochutnávkou Moravského krasu

Cena s DPH: 6 490,00 Kč
Cena bez DPH: 5 363,64 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Luxusní pobyt na Zámku Křtiny s bohatou gastronomií pro dva a ochutnávkou Moravského krasu

 • Kategorie: Zážitky
 • Typ: Pobyty na zámku
 • Počet osob: 2 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Luxusní pobyt na Zámku Křtiny s bohatou gastronomií pro dva a ochutnávkou Moravského krasu

Toužíte-li po odpočinku v klidném prostředí s možností vícero rozmanitých aktivit, je pro vás pobyt na Zámku Křtiny tou správnou volbou. Nechte se okouzlit nádhernými výhledy do zámeckého parku a okolních lesů spolu s půvabem přilehlého barokního kostela, který je jedním z nejnavštěvovanějších poutních míst na Moravě. 

Moderně vybavené pokoje s kvalitním nábytkem nabízí velkou míru pohodlí. Své smysly potěšíte v zámecké restauraci, kde si každý večer při tříchodové večeři vyberete z bohaté nabídky moderní či tradičně české kuchyně. Neváhejte vyzkoušet proslulé zvěřinové speciality s čerstvým masem z místních univerzitních lesů. Restaurace se pyšní také pestrou nabídkou vynikajících vín

Zámek Křtiny je svým umístěním ideální k návštěvě mnoha přírodních památek Moravského krasu. Projděte si třeba zbrusu novou naučnou stezku Chvála stromů, která začíná u zámku a končí v Arboretu Křtiny. Trasu dlouhou cca 2 km lemují tuzemské, ale i exotické dřeviny, lavičky i naučné tabule. Nebo načerpejte energii při romantické procházce přímo v arboretu - unikátním a s láskou opečovávaném místě s více jak 800 druhy dřevin včetně odvěkých zelených velikánů z celého světa. Svá přání můžete zavěsit na tajuplný Strom přání. Krásy jeskynního světa odhalíte v labyrintu temných chodeb jeskyně Výpustek vzdálené pouhé 2 km od zámku. 

Pobyt pro 2 osoby obsahuje:

 • Ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji na 2 nebo 3 noci (dle zvolené varianty)
 • Dřívější check-in a pozdější check-out (dle aktuálních možností hotelu)
 • 1x welcome drink pro každého z dvojice (na výběr: 0,2 l bílého nebo červeného vína, 0,5 l piva nebo nealko nápoj s možností využití v restauraci během pobytu)
 • Vitální snídaně formou rautu (v případě menšího počtu hostů servírovaná)
 • Tříchodové večeře výběrem ze 3 menu (s možností vegetariánské varianty) + nápoj 
 • 2x vstupenku do Arboreta Křtiny se stromem přání
 • Vstupenku do jeskyně Výpustek pro dvě osoby
 • Dárek při odjezdu (zvěřinová paštika vlastní výroby)
 • Úschovnu kol zdarma
 • Parkování zdarma přímo u hotelu (s možností dobití elektromobilů v dobíjecí stanici)
 • Wifi připojení ve všech prostorách hotelu zdarma

Trvání:

2 nebo 3 noci (dle zvolené varianty) 

Počet osob:

2 osoby

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Zámek Křtiny - Jihomoravský kraj

Ostatní informace: 

Z důvodu značného množství svateb jsou víkendové termíny ve velké míře obsazeny. V případě zájmu o víkendový termín nás prosím kontaktujte a rádi pro vás termín před zakoupením poukazu ověříme.
Arboretum Křtiny můžete navštívit od 6. května do 30. října, každou sobotu a neděli od 10:00 do 17:30.
Při rezervaci termínu pobytu je možné doobjednat Privátní masáž pro 1 osobu z rukou certifikovaného fyzioterapeuta a chiropraktika - na výběr masáž: klasická, zdravotní, relaxační, kombinovaná či kompilát všech uvedených za 700 Kč/30 minut nebo 1 400 Kč/60 minut. Po předchozí domluvě (min. 14 dní před příjezdem) je možné domluvit i ajurvédskou masáž. Cena pro 1 osobu: 60 minut/1 500 Kč, 90 minut/1 900 Kč. Masáže se hradí na místě. Masáž nelze uskutečnit pro 2 osoby zároveň.

Platnost poukazu: 

Tento zážitek je nutné absolvovat do 31. 12. 2024.

Nahoru