Pobyt v pivních lázních Štramberk + 4chodové menu pro dva

Cena s DPH: 5 900,00 Kč
Cena bez DPH: 4 876,03 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Pobyt v pivních lázních Štramberk + 4chodové menu pro dva

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Pivní pobyty
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Pobyt v pivních lázních Štramberk + 4chodové menu pro dva

Historická budova resortu Štramberk Spa se nachází na náměstí stejnojmenného města. Disponuje kapacitou 10 stylově vybavených pokojů. V klidném dvoře historické budovy se nachází letní terasa, kde mohou hosté posedět a relaxovat u dobré kávy či sklenky vína.

Součástí hotelu je útulná restaurace s krbem nabízející zážitkovou gastronomii. Budova hotelu je propojena s areálem Lašských pivních kúpelí, kde mohou hosté navštívit wellness centrum a relaxovat v dřevěných vanách či solné jeskyni. Hotelové prostory jsou pokryté bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.

Lašské kúpele je koncept sjednocující relax, gastronomický zážitek a nádherné ubytování. V našich lázních naleznete pohodlí v dubovomodřínových kádích s pivními a vinnými koupelemi, které můžete absolvovat též jako pár, šumění moře v solné jeskyni a nebo pohodový odpočinek v našem kosmetickém a masérském salónu.

Pobyt pro dva obsahuje:

  • Ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji v Štramberk Spa se snídaní na 1, 2, 3, 4 nebo 5 nocí (dle zvolené varianty) 
  • 1x 4chodové menu pro 2 osoby
  • Láhev sektu na pokoji
  • 1x Pivní koupel pro 2 osoby
  • Neomezená konzumace piva po celou dobu lázně
  • 1x Klasickou masáž zad 25 minut pro každého
  • Zapůjčení prostěradla, ručníků i lázeňské obuvi

Trvání:

Počet nocí dle zvolené varianty. 

Sezóna:

Celoročně (kromě Vánoc a Silvestru).

Vzhledem k velké oblíbenosti pivních lázní jsou víkendové termíny dlouhodobě obsazeny. Pokud máte zájem o víkend, je nutná rezervace 3 měsíce předem.

Lokalita:

Štramberk

Ostatní informace:

Zážitek není vhodný pro osoby s výrazným pohybovým omezením.
Lázně nedisponují vlastním parkovištěm, doporučujeme proto přijet s předstihem. Parkovat lze na centrálním parkovišti (cca 500 m od lázní).

Štramberk - info:

Dominantou města je zřícenina hradu Strallenberg, které vévodí věž Trúba. Najdeme zde prostory bývalé hladomorny a vnitřní terasu věže, které dnes slouží stále expozici spojené s významnými místy, osobnostmi a historií okolí. Nezapomeňte v kraji ochutnat slavné Štramberské uši, pečivo z medového kořeněného těsta. To získalo svůj název od tvaru zatočeného do svinutých uší. Lašská naučná stezka vás zavede na Bílou horu, odkud můžete obdivovat výhled z moderní rozhledny se symbolem struktury DNA.

Nahoru