Luxusní den pro pány

I panové si zaslouží luxus! Tento zážitek Vám umožní strávit celý den v luxusním salónu, nechat o sebe pečovat, užívat si a zároveň udělat něco pro svůj vzhled.

Cena s DPH: 5 700,00 Kč
Cena bez DPH: 4 710,74 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Luxusní den pro pány

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Relaxace a Krása
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Luxusní den pro pány

Zážitek Luxusní den pro pány obsahuje:

- SPA manikúra (60 minut)
- Revitalizační aroma masáž (60 minut)
- SPA pedikúra (90 minut)
- Jean Paul pleťová kosmetika (75 min)
- Thajská masáž chodidel (30 minut).

Trvání:

6 hodin.

Popis procedur:

SPA manikúra
Klasická manikúra, příjemná lázeň s přidáním citrusového prášku, květinový peeling odstraňující odumřelé buňky, sérum a výživný masážní krém s obnovujícím a omlazovacím účinkem.


Revitalizační aroma masáž
Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aromalamp. Tento typ terapie je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla. Šlo o nejoblíbenější druh thajské masáže na čínském i japonském císařském dvoře.

SPA pedikúra
Relaxační typ pedikúry, používá se speciální pemza, která šetrně odstraní zrohovatělou vrstvu. Dezinfekční lázeň s obsahem Tea Tree Oil, zábal se změkčujícím účinkem, peeling s višňovou vůní, masážní emulze s vůní tropického ovoce, lehký krém.

Jean Paul pleťová kosmetika
Ošetření pro muže, které je možné přizpůsobit jednotlivým problémům a typům pleti. V proceduře se můžeme zaměřit na hydrataci, čištění nebo zklidnění citlivé pokožky. Využíváme aromaoleje, rostlinná séra a další specifické produkty.

Thajská masáž chodidel
Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.

Lokalita:

Praha.

Nahoru