Extrémní jízda v Jeepu

Cena s DPH: 1 990,00 Kč
Cena bez DPH: 1 644,63 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Extrémní jízda v Jeepu

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Hummer jízdy
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Extrémní jízda v Jeepu

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman4x4 s plynovými tlumiči, plná výbava od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatická klimatizace pro Vaše maximální pohodlí.

Zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete. Čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén „pískovny“ a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom.

Vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP, jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy. 

Průběh zážitku:

Ve sjednaný termín se dostavíte na základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Poté vyplníte protokol o zapůjčení vozidla a následně Vás čeká instruktáž z ovládání vozidla a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90% terén a 10% silnice.

Zážitek Extrémní jízda v Jeepu obsahuje:

Hodinový zážitek s vozem  Jeepu Grand CHerokee WG (čistý čas jízdy 50 minut)
• seznámení se vozem a zaškolení (10 minut)
• jízda Jeepem Grand Cherokee WG (50 minut)

Počet účastníků:

1 osoba (Vy jako řidič + instruktor na sedadle spolujezdce).
V řízení se není možno střídat se spolujezdci. Řídit smí pouze jedna osoba nebo instruktor.

Spolujezdci:

Máte možnost přikoupit až 3 spolujezdce sedící na zadních sedadlech vozu za 150,- Kč / osoba.

Oblečení:

Sportovní.

Sezóna:

Celoročně. Nejezdí se pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu. 

Termíny:

Každý den (po-so)

Potřebné doklady:

Pokud chcete Jeep řídit, musíte být držiteli řidičského průkazu.

Podmínky a omezení:

Spolujezdci mohou být i děti do 12let věku, musí mít však dětskou sedačku.

Lokalita:

Okolí Jihlavy

Pojištění a odpovědnost:

Automobil má standardní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona a není pojištěn havarijně. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu zážitku nápomocen. Ovládání je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost mohou vzniknout, může to ale být způsobeno v zásadě pouze lidmi, kteří i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V takovém případě jste odpovědni zcela za Vaše jednání a v případě škody jste povinen ji celou uhradit. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Škody, za které jste plně odpovědni, se vztahují pouze na pozemní komunikace – stejně tak, jako byste řídili svůj automobil, škody, které mohou nastat v souvislosti s terénní jízdou mimo pozemní komunikaci, kde Vás navádí instruktor, pro Vás neplatí, platí pouze v případě, kdy nedodržíte zcela jasný pokyn instruktora. Je možné se dohodnout s instruktorem, aby v případě přejezdu po silnici řídil on. (5-8minut ze zážitku)

Nahoru