Aktivní pobyt v blízkosti Adršpachu na 5 nocí

Cena s DPH: 9 800,00 Kč
Cena bez DPH: 8 099,17 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Aktivní pobyt v blízkosti Adršpachu na 5 nocí

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Netradiční pobyty
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Aktivní pobyt v blízkosti Adršpachu na 5 nocí

Pro milovníky výletů má hotel ideální polohu. Z Náchodu, v jehož příměstské části se nachází, je to kousek hned do několika krásných a turisticky atraktivních míst. Skvosty jako Adršpašské skály, Babiččino údolí nebo vodní nádrž Rozkoš jsou velmi oblíbené mezi českými i zahraničními návštěvníky, ideální je proto vyrazit sem právě ve všedních dnech, pro které je tento pobyt vyhrazen.

Adršpašsko – teplické skalní město:
Jedná se o největší skalní město ve střední Evropě s množstvím neuvěřitelných skalních útvarů a zajímavých turistických stezek různé náročnosti. Můžete se zde procházet i několik dní a stále objevovat nová a nepoznaná zákoutí. Dokážete najít všechna nejznámější skaliska - Milence, Starostu a Starostovou, Homoli cukru, Krakonošovu lenošku, Džbán nebo Sloní náměstí?

Babiččino údolí a zámek Ratibořice
V letním i zimním období stojí za návštěvu slavné Babiččino údolí. Setkáte se zde se všemi zajímavými místy z nejznámější knihy Boženy Němcové, navštívíte Staré Bělidlo s historickým vybavením světnice, místní mlýn nebo prádelnu, a když budete mít štěstí, tak i oživlé postavy z románu, včetně psů Sultána a Tyrla. Nezapomeňte si prohlédnout také zámek Ratibořice, kde bydlela hodná paní kněžna, kterou rády navštěvovaly všechny babiččiny děti.

Vodní nádrž Rozkoš
Krásná vodní nádrž přezívaná také jako „Východočeské moře“ se nachází nedaleko města Česká Skalice. Kromě koupání jsou v areálu nádrže ideální podmínky pro provozování nejen vodních sportů – zahrát si můžete beach-volejbal, minigolf, projet se na motokárách nebo vyzkoušet místní tobogán.   

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje:

• 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji třídy Economy class
• 5x snídaně formou teplého a studeného bufetu
• 5x večeře formou bufetových stolů
• 3x vstup do hotelového bazénu na 30 minut pro 2 osoby
• 2x vstup do vířivé vany whirlpool na 25 minut pro 2 osoby
• 20% sleva na další procedury hotelového wellness centra

Počet osob:

2

Trvání:

5 nocí - vždy od neděle do pátku.

Lokalita:

Náchod - Babí

Sezóna:

Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Nahoru