Pivní lázně Štramberk

Dopřejte si nebo darujte pivní lázně v nádherném Štramberku.

Top produkt

Cena s DPH: 890,00 Kč
Cena bez DPH: 735,54 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Pivní lázně Štramberk

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Pivní lázně
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Pivní lázně Štramberk

Ulehnete do masivní dubovo-modřínové kádě, jejíž dřevo pochází z prostředí hlubokých lesů Valašsko-Kloboucka. A přitom si můžete v klidu vychutnávat místní kvasnicové pivo, které se vaří v tomto městě jen několik kroků od lázní samotných.

Blahodárná relaxace v pivní lázni, která obsahuje minerální látky a vitamíny, které jsou produkty při výrobě a zrání piva, doplněné blahodárnými účinky solí z Mrtvého moře.

Aby byl účinek pivní koupele dokonalý, je celá ozdravná kúra doplněna unikátní aromaterapií na bázi uvolňujících se chmelových silic. Receptura byla vytvořena speciálně pro tyto pivní lázně. Éterické oleje byly získány z nejkvalitnější odrůdy žateckého poloraného červeňáku – nekorunovaného krále mezi chmelovými odrůdami.

Samotná lázeň má příznivé účinky na lidské tělo především díky celé škále vitamínů B, obsažených v pivu a dále lupulinu, hořčinám a pryskyřicím, jež chmelové šištice obsahují. Ideální teplota pivní lázně 37–40 °C aktivuje všechny tyto složky v kombinaci, jež je lidskému zdraví prospěšná, blahodárně působí na pokožku a přispívá k dalším ozdravným procesům v lidském těle.

Po 20 minutové pivní lázni si odpočinete v relaxační místnosti s nádherným výhledem.

Zážitek Pivní lázně Štramberk obsahuje:

  • originální pivní lázeň v pivní kádi (20 minut)
  • neomezenou konzumaci piva během lázně
  • relaxace na lůžku (40 minut)
  • zapůjčení prostěradla, ručníků i lázeňské obuvi

Sezóna:

Celoročně.

Počet osob:

1 osoba

Lokalita:

Štramberk

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Štramberk jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Štramberk se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

Ostatní informace:

Zážitek není vhodný pro osoby s výrazným pohybovým omezením.
Lázně nedisponují vlastním parkovištěm, doporučujeme proto přijet s předstihem. Parkovat lze na centrálním parkovišti (cca 500 m od lázní).

Pokud máte zájem o balíček pro dvě osoby, zvolte zážitek Pivní lázně Štramberk pro dva. Pokud máte zájem o víkendový pobyt, pak si můžete vybrat ubytování v hotelu Víkend v pivních lázních Štramberk .

Nahoru