Vyhlídkový let Brno (3os., 30min.)

Dopřejte si nádherný vyhlídkový let nad Brnem a okolím. Cessna 172 je určena pro pilota a celkem tři pasažéry.

Top produkt

Cena s DPH: 6 490,00 Kč
Cena bez DPH: 5 363,64 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Vyhlídkový let Brno (3os., 30min.)

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Vyhlídkové lety letadlem
  • Počet osob: 3 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Vyhlídkový let Brno (3os., 30min.)

Vyhlídkový let startuje z mezinárodního letiště v Brně-Tuřanech. Trasu letu si můžete domluvit individuálně s pilotem. K dispozici máte celkem 30 letu. Můžete letět nad Brno nebo kamkoliv jinam. Orientační délka letu nad centrem Brna (výstaviště, hrad Špilberk, náměstí Svobody) je 20 minut.  

Cena letu zahrnuje pronájem celého letounu (pilot + 3 pasažéři), přistávací poplatky, poplatky za řízení letového provozu a pilota. Lety je možné domluvit jak na pracovní dny, tak i víkendy. V případě nepřízně počasí v plánovaný den letu se po dohodě se zákazníkem volí náhradní termín.

Pokud máte zájem o delší let, stačí koupit dva certifikáty a získáte tak let v celkové délce 60 minut. Můžete se vydat na vyhlídkový let nad Moravským Krasem, Lednicko-Valtickým areálem nebo jinam dle Vašeho individuálního přání.

Zážitek Vyhlídkový let Brno (3os., 30min.) obsahuje:

Vyhlídkový let letounem Cessna 172 pro 3 osoby na 30 minut. Jedná se o letoun pro 3 osoby a pilota. Přímo na letišti se s pilotem domluvíte na trase.

Trvání:

Přibližně jedna hodina, let samotný 30 minut.

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Mezinárodního letiště v Brně-Tuřanech.

Další podmínky a předpoklady:

Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které můžou negativně ovlivnit člověka během letu.

Nahoru