Luxusní let balónem pro dva (2hod+piknik)

Cena s DPH: 24 990,00 Kč
Cena bez DPH: 20 652,89 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Luxusní let balónem pro dva (2hod+piknik)

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Vyhlídkové lety balónem
  • Počet osob: 2 osoby + pilot

Nahoru

Detailní informace produktu Luxusní let balónem pro dva (2hod+piknik)

Dopřejte si dvouhodinový soukromý let za východu slunce a také piknik. A to vše v lokalitě dle Vašeho výběru v rámci celé ČR. Jedná se o nejlepší variantu balónového letu v naší nabídce.

Místo startu Vašeho letu horkovzdušným balónem může být poblíž Vašeho města, vesničky, domu či jiné oblíbené lokality. Samozřejmě můžete startovat také v oblíbených balónářských lokalitách jako jsou Konopiště, Český ráj, Plzeň, České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Telč, Tábor, Brno, Olomouc, Uherské Hradiště, Kunovice, Zlín, Pálava a další.

Zážitek obsahuje:

Soukromý let pro dvě osoby v délce 2 hodin, snídaně formou pikniku, pojištění, slavnostní křest a pamětní list. V balónu budete pouze sami dva a pilot.

Popis zážitku:

Posádka balón nachystá k letu, pasažéři mohou s přípravou pomáhat. Pilot poučí pasažéry o chování při letu a po nastoupení do koše nastává odlet. Doba letu jsou dvě hodiny, délka letu závisí na rychlosti větru, většinou uletíme vzdálenost 10–15 km vzdušnou čarou. Po přistání jsou pasažéři slavnostně pokřtěni a pilot jim vystaví pamětní list. Pozemní doprovod, který sledoval balón během letu, naloží pasažéry a techniku a dopraví vše na místo startu nebo podle domluvy.

Trvání:

4 hodiny, samotný let přibližně dvě hodiny.

Sezóna:

Celoročně - hlavní sezóna je březen až říjen. Let se realizuje pouze za meteorologické situace, která zajistí bezpečné provedení letu. Den a čas vzletu se potvrzuje několik hodin předem s ohledem na aktuální předpověď počasí. Balóny startují vždy pouze s východem slunce nebo 2 hodiny před západem slunce. To je dáno příznivými meteorologickými podmínkami v rámci dne. Jiný čas startu horkovzdušného balónu nelze zvolit.

Lokalita:

Lokalitu navrhnete Vy při objednání termínu letu a bude konzultována s dodavatelem. Po příjezdu na určené místo pilot schválí, zda-li je místo vhodné pro bezpečnou realizaci startu a letu. Přesné místo startu tedy určuje pilot s ohledem na technická a meteorologická omezení zážitku. O místě startu a uskutečnění letu nebo zrušení letu rozhoduje velitel balónu (pilot). Pilot má rovněž pravomoc změnit místo odletu i v případě, že dojde ke zhoršení či nebudou od samého počátku v daném místě příznivé geomorfologické či klimatické podmínky, které by mohly mít negativní vliv na průběh letu.
V případě, že podmínky nebudou pro klientem vybranou lokalitu příznivé, bude dodavatelem vybrána jiná lokalita v její blízkosti. Změna místa vzletu není důvodem ke zrušení realizace zážitku.
Z důvodu špatné termiky vzduchu nelze tento let uskutečnit v okolí Karlštejna.

Další podmínky a předpoklady:

Termín letu doporučujeme rezervovat minimálně 2 měsíce předem.
Zúčastnit se může kdokoliv – pouze těhotné ženy se letu balónem nesmí účastnit v žádné fázi těhotenství.
Doporučujeme pohodlné, sportovní oblečení a pevné boty. Není třeba oblékat se tepleji, než je venkovní teplota při zemi. Po dobu letu můžete fotit i filmovat.

Nahoru