Start a přistání Boeing 737

Letecký trenažér, Vaše příležitost letět dopravním letadlem! Sedněte si na místo pilota a startujeme.

Cena s DPH: 2 790,01 Kč
Cena bez DPH: 2 305,79 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Start a přistání Boeing 737

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Letecké simulátory
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Start a přistání Boeing 737

Po všech předletových úkonech a povolení ke vstupu a vzlet na dráhu 24 v Praze Ruzyni – akcelerujeme na V1, rotaci", a jsme ve vzduchu. Instruktor – zatáhne podvozek a letíme pryč v ose dráhy a točíme směrem k Cukráku po odletové trase VOZ2A.

Od zvednutí příďového kola přejdete na řízení jako ve skutečnosti pomocí přístrojů. Do letové hladiny a připnutí autopilota není čas na rozhlížení se kolem. Letmo zahlédnete z okénka dálnic D5 přes Berounku u Berouna a stoupáte až do letové hladiny.

Jak složitá je práce dopravního pilota prudového letadla poznáte až nyní, zapomeňte všechny své návyky doposud získané. Velké dopravní letadlo má obrovské setrvačnosti a není jednoduché udržet ho jak vám ukazují přístroje.

Někde u Benešova budete točit zpět na letiště až na IAF RASIM, kde točíme doleva na zachycení localizeru ILS dráhy 24, kde zaletíme s pomocí instruktora ILS approach a po chvilce přistaneme opět na dráze 24.

Po absolvování tohoto zážitku sami poznáte jaké to je řídit dopravní letadlo, instuktor po Vaší pravici Vás nechá řídit tak daleko jak to jen zvládnete.

Na tento zážitek si můžete vzít s sebou až 3 diváky, kteří budou usazeni na sedadlech pro cestující v dvou řadách business třídy.

Trvání:

45 minut letového času

Počet osob:

1 osoba

Diváci:

Můžete si s sebou vzít až tři další osoby jako diváky.

Sezóna:

Celoročně, vždy středa až sobota.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Minimální věk je 14 let. Nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály  a výhledu z kabiny.

Nahoru