Letecký trenažér stíhačky F16

Cena s DPH: 2 090,00 Kč
Cena bez DPH: 1 727,27 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Letecký trenažér stíhačky F16

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Letecké simulátory a trenažéry
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Letecký trenažér stíhačky F16

Instruktor vás provede zážitkem na taktickém simulátoru stíhačky F16 Fighting Falcon, který má podobné vlastnosti jako Gripen. Simulátor F16 má dokonalou 7 metrů širokou 180° projekci, reálné síly v řízení, plně funkční kokpit s replikou HOTASu jako ve skutečnosti.

F16 Fighting Falcon je nejrozšířenější stíhačka současnosti. Její ovládání je řešeno stejně jako u Gripenu, elektronicky přes počítač, který ovládá flaperony (letoun je sám o sobě nestabilní a počítač za letu řídí stabilizaci) nebo nastavení vztlakových klapek, ale přistát s ním vyžaduje zkušenost.

Po usednutí do kokpitu stroje se budete cítit jako ve skutečném letounu a to především díky polokruhové projekci s vysokým rozlišením, která vám umožní kompletní rozhled. 

Poukazem na zážitek na tomto simulátoru poskytnete dárek, díky kterému váš blízký nemusí již jen obdivovat stíhačky na leteckém dni, kdy piloti letí chvílemi na zádech, ale pozná stresové situace bojových pilotů a jejich řešení na vlastní kůži. 

Základní balíček 30-ti minut je vhodný pro vzlet ze základny do operačního prostoru s nácvikem akrobatických prvků a přistání na základně. Letový čas 60-ti minut poskytne navíc prostor pro osvojení základních útočných a obranných manévrů. Naučíte se také obsluhovat radar v letadle, zaútočit na vzdálené vzdušné cíle. Objednáním zážitku na 90 minut letového času budete ničit obrněná vozidla, odolné budovy a jiné pozemní cíle nebo si vyzkoušíte přistání bez motoru či tankování za letu.

Zážitek Letecký trenažér stíhačky F16 obsahuje:

• 30, 60 nebo 90ti minutový let v leteckém trenažéru stíhačky F16 včetně instruktáže
• prohlídka všech 8 simulátorů v centru

Trvání:

30 - 90 minut letového času

Počet osob:

1 osoba

Diváci:

Můžete si s sebou vzít až tři další osoby jako diváky.

Termíny:

Dle zvolené varianty. Rozlišují se všední dny a víkendy.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Minimální věk je 10 let. Nutná výška nad 150 cm z důvodu dosahu na pedály  a výhledu z kabiny.

Nahoru