Letecký trenažér Boeing 737

Staňte se na chvíli pilotem Boeingu 737 a vyzkoušejte si pilotovat tento stroj na leteckém trenažéru.

Cena s DPH: 4 399,00 Kč
Cena bez DPH: 3 635,54 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Letecký trenažér Boeing 737

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Letecké simulátory
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Letecký trenažér Boeing 737

V moderním centru leteckých trenažérů v Praze Vás čeká plnohodnotná lekce na leteckém trenažéru Boeing 737 v délce 75 minut! Startovat budete v Praze s opakovaným přistáváním nejen v Praze za různých podmínek, ale i v dalších destinacích dle Vašeho výběru z možností trenažéru. Těch je opravdu hodně a můžete si vyzkoušet dle zbývajícího času letiště jako obávané Kai-Tak v Hong Kongu, Madeira, St.Marteen s vizuálním přiblížením, nebo přístrojové Innsbruck, letní destinaci Mallorca a další z bohatého výběru detailních scenérií.

Zážitek je vhodný pro základní nácvik možností přistávání za různých podmínek počasí, nebo také možností provedení linkového letu jako např. Praha-Brno/Bratislava/Vídeň apod. jako ve skutečnosti.

Instruktor Vás seznámí s informacemi o letounu jako takovém do detailů, které Vás budou zajímat, prozradí Vám, jaké jsou povinnosti obou pilotů (základy standard operational procedures). Zkusíte si řídit ručně, ale i ovládat jednotku různých režimů autopilota a základy FMC (palubní počítač).

Dopravního letadlo Boeing 737NG, se kterým létá v ČR např. společnost Travel Service, již nebude neznámou až budete cestovat na dovolenou.

Na tento zážitek si můžete vzít s sebou až 3 diváky, kteří budou usazeni na sedadlech pro cestující v dvou řadách business třídy.

Trvání:

75 minut letového času

Počet osob:

1 osoba

Diváci:

Můžete si s sebou vzít až tři další osoby jako diváky.

Sezóna:

Celoročně, vždy středa až sobota.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Minimální věk je 14 let. Nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály  a výhledu z kabiny.

Nahoru