Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna

Atraktivní dvojkombinace. Nejprve Vás čeká letecký simulátor Cessna a nasledně si své získané dovednosti ověříte během skutečného letu v letadle Cessna 172RG.

Cena s DPH: 5 990,00 Kč
Cena bez DPH: 4 950,41 Kč

PRODEJ UKONČEN

Základní specifikace produktu Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Letecké simulátory a trenažéry
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna

Tento balíček dvou služeb se skládá z 60 minut letu na simulátoru Cessna C182RG a dále z 30-ti minutového letu skutečnou Cessnou, kdy si budete moci vyzkoušet řízení letadla.

Letecký simulátor:
Během 60 minut na simulátoru si provedeme předletový briefing a procvičíme let po trase, na okruhu včetně nácviku nouzového přistání. Zvládnete to?  Když se vám přistání nepovede, ucítíte to na vlastním těle. Simulátor je možný konfigurovat jako SEP Cessna 182RG / MEP Piper Seneca. Jedná se o plně pohyblivý simulátor.

Skutečný let a řízení letadla Cessna 172RG:
Budete plnit funkci druhého pilota, vyzkoušíte si rozdíl v řízení skutečného letadla oproti simulátoru. Let trvá 30 minut, můžete vzít s sebou i dvoučlenný doprovod.

Zážitek Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna obsahuje:

• Letecký simulátor Cessna 182RG (60 minut, lokalita Praha)
• 30-ti minutový let letadlem Cessna 172RG pilotovaný instruktorem. (lokalita Roudnice n.L.) pro Vás s možností dvoučlenného doprovodu 

Počet osob:

1

Lokalita:

Letecký simulátor - Praha
Let Cessnou - Roudnice n.L.

Další podmínky:

Zážitek je určen pro osoby 16 - 65 let s celoročním provozem letadel. Letadla jsou vytápěná. Nutná výška nad 160 cm z důvodu dosahu na pedály  a výhledu z kabiny.

Nahoru