Jízda v Lamborghini na velkém závodním Masarykově okruhu v Brně

Cena s DPH: 4 749,00 Kč
Cena bez DPH: 3 924,79 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Jízda v Lamborghini Huracán na velkém závodním Masarykově okruhu Brno

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Jízdy na závodním okruhu
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Jízda v Lamborghini Huracán na velkém závodním Masarykově okruhu Brno

Vyrazte na slavný brněnský závodní okruh za jízdou v ikonickém supersportu světoznámé italské značky. Lamborghini Huracán vás okouzlí svým krásným designem, neuvěřitelným výkonem a jedinečným požitkem z jízdy. 

Lamborghini Huracán LP 610-4 se může pyšnit úctyhodným výkonem 610 koní, o který se stará motor v podobě vidlicového desetiválce s objemem 5,2 litru. Převodovka Huracánu má sedm stupňů, je ryze automatická a pohon je distribuován na všechna čtyři kola. Maximální rychlost dokáže vyšponovat až na 325 km/h a z 0 na 100 km/h dokáže vystřelit za 3,2 vteřiny. Takovou rychlost je také potřeba včas ubrzdit a o to se postarají spolehlivé karbon-keramické brzdy.

Své jméno Huracán dostalo toto Lamborghini tradičně podle věhlasného španělského bojového býka. Huracán byl na sklonku 19. století proslulý svou odvahou a útočností. Projeďte se senzačním, moderním Lamborghini a zažijte čistokrevnou nespoutanost, která vzdává hold slavného býkovi.

Průběh: na zážitek se dostavte nejméně 30 min. před samotnou jízdou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a budete seznámeni s programem. Čeká vás instruktáž a následně si budete moci vyzkoušet závodní jízdu na velkém závodním Masarykově okruhu v Brně.

Zážitek „Jízda v Lamborghini na velkém závodním Masarykově okruhu Brno" obsahuje:

  • Jízdu v Lamborghini Huracán LP 610-4 na velkém závodním Masarykově okruhu v Brně v délce 1 nebo 2 kol (dle zvolené varianty)
  • Instruktáž a seznámení se s vozidlem
  • Havarijní pojištění s 10% spoluúčastí (lze si vybrat variantu s 0% spoluúčastí)

Palivo (pohonné hmoty - PHM):

  • u varianty "bez PHM"  je třeba palivo zaplatit na místě před jízdou (1 kolo - 249 Kč / 2 kola - 499 Kč)

Délka jednoho kola na zavodním okruhu měří 5,4 km.

Počet osob:

1 osoba. 

Sezóna:

Jízdy se konají v předem vypsaných termínech v časovém rozmezí od 18:00 do 20:00 hod.

Lokalita:

Automotodrom Brno - Masarykův okruh

Podmínky:

Pro řízení je třeba řidičské oprávnění skupiny B a mít s sebou občanský průkaz. Pokud řidičský průkaz nevlastníte nebo se neodvážíte za volant, můžete se celou dobu vézt jako spolujezdec.
Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Na místě konání je možné dokoupit 0% spoluúčast za 999 Kč.

Nahoru