Jízda v Ariel Atom na velkém Masarykově okruhu v Brně

Cena s DPH: 3 990,00 Kč
Cena bez DPH: 3 297,52 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Jízda v Ariel Atom na velkém Masarykově okruhu v Brně

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Jízdy na závodním okruhu
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Jízda v Ariel Atom na velkém Masarykově okruhu v Brně

Pod kapotou tohoto démona číhá hladových 310 koní, kteří netrpělivě čekají, až sešlápnete plyn, aby vás mohli vzít na jízdu vašeho života. Stroj váží pouhopouhých 520 kg, což je ve spojení s mimořádným výkonem absolutně brutální kombinace.

Zrychlení z 0-100 km/h téměř nezaregistrujete, protože tenhle výjimečný vůz to zvládne za neuvěřitelných 2,7 vteřiny! Velmi rychle pochopíte, proč je tohle auto tak jedinečné. Ariel Atom vznikl za jediným účelem – maximalizovat prožitek z rychlé jízdy. Nenajdete zde žádné zbytečnosti, které by snad mohly jeho potenciální výkon snižovat. Nehledejte tedy dveře, střechu, čelní sklo ani žádnou elektroniku. Do ruky vezmete volant, zařadíte rychlost, sešlápnete plyn a pak už se jen oddáte do náruče adrenalinu.

Sami si vyberete, jestli usednete za volant této bestie a stanete se pánem na závodním okruhu, nebo si dechberoucí zážitek vychutnáte ze sedadla spolujezdce po boku profesionálního pilota. Ať už si zvolíte jakkoliv, čeká vás úžasná jízda plná zábavy, rychlosti, adrenalinu a brutálního výkonu. Vydejte se na velký závodní Masarykův okruh Autodromu Brno a pociťte na vlastní kůži, co vše tento pekelný stroj dokáže!

Nyní při zvolení exkluzivní varianty 13 minut jízdy (max. 24 km) dostanete videozáznam vaší jízdy zdarma!

Průběh zážitku „Jízda v Ariel Atom 3.5 na okruhu“:

• Po příjezdu na Autodrom se zaregistrujete a následně absolvujete instruktáž a seznámíte se s vozem a tratí.
• Zapůjčení potřebného vybavení - závodních bot, kukly a helmy.
• Následuje Vaše jízda za volantem nebo na sedadle spolujezdce. Nejprve se krátce sžijete s vozem. Pak už si budete moci vychutnat svou jízdu na závodním okruhu Autodromu Brno na maximum. Čím více kol odjezdíte, tím bude jízda akčnější.

Zážitek „Jízda v Ariel Atom 3.5 na okruhu“ obsahuje:

  • Jízdu v Ariel Atom 3.5 na velkém Masarykově okruhu Atodromu Brno (počet kol dle zvolené varianty)
  • Řízení vozu nebo svezení jako "spolujezdec" (dle zvolené varianty)
  • Úvodní instruktáž a seznámení se s vozem a tratí
  • Zapůjčení vybavení - závodních bot, kukly a helmy
  • Pohonné hmoty
  • Videozáznam z jízdy zdarma (dle zvolené varianty)

Podmínky:

Řidič: věk minimálně 18 let, platný řidičský průkaz sk B. Maximální výška 205 cm, maximální váha 120 kg. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo. 
Svezení: svézt se na místě spolujezdce je možné od 18 let - na místě zážitku je nutné podepsat prohlášení o vlastní odpovědnosti. Minimální výška 120 cm.

Trvání:

Počet kol dle zvolené varianty. Na zážitek je třeba vyčlenit si alespoň 2 hodiny času.

Sezóna:

Jízdy probíhají od dubna do října.

Lokality:

Autodrom Brno

Podmínky a omezení:

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady, bude nabídnut náhradní vyhovující termín.
Poukaz je nutné využít v sezóně 2024.

Ostatní informace:

Pro krásnou vzpomínku na výjimečný den je možné zakoupit VIDEO záznam snímaný GoPro kamerou, který si odnesete na SD kartě hned po skončení jízdy. Cena VIDEO záznamu je 750 Kč a platbu je možné uhradit pouze na místě.

Nahoru