Jízda plná adrenalinu ve Formuli F4 na závodním okruhu Autodromu Brno

Cena s DPH: 8 729,00 Kč
Cena bez DPH: 7 214,05 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Jízda plná adrenalinu ve Formuli F4 na závodním okruhu Autodromu Brno

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Jízdy na závodním okruhu
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Jízda plná adrenalinu ve Formuli F4 na závodním okruhu Autodromu Brno

Pokud milujete rychlost, adrenalin a závodní atmosféru, určitě využijte možnost zážitkové jízdy ve vozidle Formule F4 na závodním okruhu Autodrom Brno, která vám umožní zažít pocity pravého pilota. Na vlastní kůži pocítíte neuvěřitelné zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace a brzdy, co vás budou chtít vytrhnout ze sedačky.

Budete řídit Formuli F4 v nejnovější specifikaci, která jezdí ve světových šampionátech a dosahuje rychlosti až 235 km/h. Díky sekvenčnímu řazení se budete cítit jako profesionální pilot. Autodrom Brno je ideálním místem pro takovou jízdu. Nabízí 5,4 km dlouhý okruh s rovinami i technickými pasážemi, kde si můžete vyzkoušet vše, co tahle našlapaná formule dokáže.

Na jízdu po okruhu vás řádně připraví instruktor a předtím, než nasednete do formule, zodpoví všechny vaše otázky. Ve Formuli F4 pojedete sami za doprovodným vozidlem, které vám přesně ukáže brzdné body a správnou závodní stopu. Vše bude připraveno tak, abyste si jízdu maximálně užili, krví vám proudil adrenalin, ale zároveň jste se cítili bezpečně.

Průběh zážitku „Jízda plná adrenalinu ve Formuli F4“:

  • Po příjezdu na letiště se zaregistrujete a následně absolvujete instruktáž a seznámíte se s vozem a tratí.
  • Zapůjčení potřebného vybavení - závodních bot, kukly a helmy.
  • Následuje Vaše jízda. Během prvního "seznamovacího" kola se sžijete s vozem. V dalším kole si už budete moci vychutnat svou jízdu na maximum. Čim více odjezdíte, tím bude jízda akčnější.

Zážitek „Jízda plná adrenalinu ve Formuli F4“ obsahuje:

  • 2 kola ve Formuli F4 (10-12km) na velkém závodním okruhu Autodromu Brno
  • Úvodní instruktáž a seznámení se s vozem a tratí
  • Zapůjčení vybavení - závodních bot, kukly a helmy
  • Pohonné hmoty

Podmínky:

Řidič: Věk minimálně 18 let, platný řidičský průkaz sk. B. Maximální výška 190 cm, maximální váha 110 kg. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo. 

Trvání:

2 kola (10-12 km), na zážitek je třeba vyčlenit si alespoň 2 hodiny času. 

Termíny:

Jezdí se v předem vypsaných termínech, kterým je potřeba se přizpůsobit.
Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady, bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Sezóna:

Jízdy probíhají od dubna do října.

Lokality:

Autodrom Brno

Projedete se na Masarykově okruhu Autodromu Brno, nečeká vás ovšem jen nudná jízda tam a zpět. Okruh se skládá z rovinek, na kterých si vyzkoušíte brutální zrychlení, a technických pasáží, kde zažijete perfektní přilnavost  k vozovce. Díky ní budete projíždět těmito pasážemi rychlostí, která bude popírat všechny fyzikální zákony.

Podmínky a omezení:

Poukaz je nutné využít v sezóně 2024.

Ostatní informace:

Pro krásnou vzpomínku na výjimečný den je možné zakoupit VIDEO záznam snímaný GoPro kamerou, který si odnesete na SD kartě hned po skončení jízdy. Cena VIDEO záznamu je 750 Kč a platbu je možné uhradit pouze na místě.

Nahoru