Telčsko na čtyřkolce

Celodenní výlete na čtyřkolkách Telčskem.

Cena s DPH: 5 990,00 Kč
Cena bez DPH: 4 950,41 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Telčsko na čtyřkolce

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Jízdy na terénních čtyřkolkáh - ATV
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Telčsko na čtyřkolce

Výlet začíná v 10 hodin dopoledne. Nejprve Vás čeká průjezd místní motokrosovou dráhou, následuje cesta nádhernou přírodou na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu). Po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme. Z tratě vyrážíme na obhlídku nedaleké rozhledny Oslednice s nádherným výhledem na okolí Telče a samotné městečko. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd. Po obědě zamíříte na obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16. hodiny.

A jak zážitek probíhá? Nejprve Vás uvítá instruktor. Poté vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Následuje instruktáž na ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za řídítka stroje a celá skupina dvou až čtyř strojů vyrazí za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky.

Zážitek Telčsko na čtyřkolce obsahuje:

  • Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 pro 1 osobu (JourneyMan Gladiator RX510, X5, X6)
  • Zapůjčení helmy
  • Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi
  • Palivo 
  • Vstupné – vyhlídková věž Roštejn, rozhledna Oslednice

Trvání:

Celodenní zážitek (10:00 až cca 16:00). Čistý čas jízdy na čtyřkolce cca 3-4 hodiny.

Počet osob:

1 osoba (na čtyřkolce můžete jet dva. Poplatek za spolujezdce sedícího za Vámi je 1200,- Kč/celý den včetně vstupů).

Oblečení:

Půjčení helmy je v ceně. Ostatní oblečení vlastní dle aktuálního počasí, pevné boty, být připraven, že se velmi zašpiníte. Možno si za poplatek na místě půjčit následující: nepromokavý oděv 100,- Kč (kalhoty, svršek), chránič páteře 50,- Kč, kukla do helmy 50,- Kč, rukavice – 20,- Kč.

Sezóna:

Duben až říjen.
Jezdí se pouze, pokud se na daný termín sejdou alespoň čtyři zájemci. Za příplatek 1000,- Kč lze zážitek uskutečnit, i pokud budete jediný zájemce na daný termín.

Lokalita:

Jihlava okolí.

Další podmínky a předpoklady:

Nutné řidičské oprávnění sk. B. Občanský průkaz. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost řídit čtyřkolku. Zákaz požít před jízdou alkoholické nápoje a návykové látky.

Pro koho je zážitek určen:

Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Stroje mají automatickou převodovku, vše, co musíte ovládat, je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu.

Nahoru