Škola smyku Jihlava

Cena s DPH: 2 200,00 Kč
Cena bez DPH: 1 818,18 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Škola smyku Jihlava

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Školy smyku
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Škola smyku Jihlava

Škola smyku Jihlava probíhá v profesionálním areálu, vybudovaném speciálně pro tyto účely. Umístění ve středu republiky, poblíž dálnice D1 je ideální pro zájemce z Čech i z Moravy.

Absolvujte školu smyku Jihlava v novém, 5 ha rozlehlém profesionálním areálu, který patří mezi pouhé 4 areály v republice, kde mohou probíhat státem uznávané kurzy bezpečné jízdy.

Popis areálu v Jihlavě:

Areál pro školy smyku u Jihlavy byl otevřen v roce 2011. Areál obsahuje moderní technologie a řada cvičných ploch pracuje v automatickém režimu. Na rozloze cca 5 ha jsou připravena pracoviště, kde se budete učit, jak předcházet krizovým situacím.

  • výcviková plocha s asfaltovým povrchem
  • aquaplanningová vana
  • kluzná plocha - zatáčka 90°, poloměr 25 m
  • výcviková plocha s asfaltovým povrchem  - zatáčka 90°
  • kluzná plocha 50 x 6 m
  • kluzná plocha 40 x 10 m se zařízením smyku zadní nápravy

Průběh zážitku Škola smyku Jihlava:

Začnete teorií, profesionální instruktor Vás seznámí se základními pravidly techniky jízdy a reakcemi v krizových situacích. Připomenete si, co by měl každý řidič vědět o svém vozidle a jak vozidlo reaguje ve výjimečných situacích. Dozvíte se také základní fyzikální zásady, jak působí odstředivé síly na vozidlo, reakční a brzdné dráhy atd. A samozřejmě také jaké existují typy smyků a jak je zvládat.

Další 3 hodiny budete na cvičišti pod dohledem instruktorů na různých cvičných plochách zkoušet vše, co Vás může na silnici potkat. Vyzkoušíte si smyk předních i zadních kol, smyk na rovině, smyk při jízdě z kopce, ale i plno dalších specialit jako slalom, brždění a vyhýbací manévry. Po celou dobu výcviku je zajištěna komunikace s instruktorem pomocí vysílačky. 

Zážitek Škola smyku Jihlava obsahuje:

Teoretická část, praktický výcvik. 
Kurz probíhá v profesionálním areálu vybudovaném speciálně pro kurzy smyku.

Trvání:

4 hodiny

Sezóna:

Celoročně - pouze v pracovní dny.
Je nutno se přizpůsobit termínům, které se konají jednou až dvakrát měsíčně.

Lokalita:

Jihlava.

Ostatní informace:

Účastník musí být držitelem řidičského průkazu platného v době kurzu na území České republiky. Nutné na začátku kurzu předložit řidičské oprávnění sk. B a občanský průkaz ke kontrole. Minimální věk je 18 let. Fyzická a duševní způsobilost. Zákaz požít před a během kurzu alkoholické nápoje a návykové látky.

Nahoru