Zámecké 3 chodové menu + privátní wellness pro 2 osoby

Cena s DPH: 3 870,00 Kč
Cena bez DPH: 3 198,35 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Zámecké 4 chodové menu + privátní wellness pro 2 osoby

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Večeře pro dva
  • Počet osob: 2 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Zámecké 4 chodové menu + privátní wellness pro 2 osoby

Wellness centrum v zámeckém hotelu je doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek. Wellness centrum poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout 2 privátní wellness zóny - privátní saunu, nebo privátní whirlpool.

Součástí zámeckého odpočinku je 4-chodové degustační menu, které bude opravdovým gurmánským zážitkem. Executive chef zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina – mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show „Kluci v akci“. Šéfkuchařem je talentovaný Zdeněk Jánský, na jehož pokrmech si pochutnal i prezident Barack Obama.

V restauraci jsou pokrmy založeny převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. 

Zážitek pro 2 osoby obsahuje:

  • 50 minut v privátní sauně nebo whirlpoolu
  • 4-chodové menu pro dva (dle aktuální nabídky)

Počet osob:

2 osoby

Sezóna:

Celoročně

Lokalita:

Praha - Chateau St. Havel

Zámecké wellness centrum

Privátní sauna:

Pro relaxaci v soukromí nabízíme dvě finské sauny s teplotou 85 až 95° Celsia. 

Součástí zámecké privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a relaxačními lůžky pro vaše maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ledový bazének či sprchy. 

Privátní whirlpool:

Privátní zámecký whirlpool poskytuje ničím nerušenou relaxaci pro páry. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné relaxační lůžko. K dispozici jsou dva privátní whirlpooly.

Ostatní informace:

Degustační čtyřchodové menu nelze připravit ve vegetariánské/veganské verzi.

Nahoru