Pravá středověká hostina

Přeneste se časem na hostinu v 15. století. Čeká na Vás přesná replika středověké krčmy, kde vše probíhá jako za dávných časů.

Top produkt

Cena s DPH: 2 690,00 Kč
Cena bez DPH: 2 223,14 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Pravá středověká hostina

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Gurmán
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Pravá středověká hostina

Zažijete středověkou hostinu v krčmě, která vznikla po pečlivém studování historických pramenů. Stolování, chování obsluhy, příprava pokrmů, nábytek, výzdoba a celá atmosféra, která se nese krčmou, je přesnou replikou 15. století.

Atmosféru večera dotváří dobový program, ve kterém Vás pobaví potulní hudci, tanečnice, drsní žoldnéři a stanete se svědky hospodské šarvátky. Stráž u vchodu, falešný hráč, kartářka Vám vyloží budoucnost, ohnivá show.

Vzhled a vystupování účinkujících odpovídá realitě, nepohybuje se v oblasti pohádek. Pokrmy jsou servírovány způsobem 15. století, nápoje jsou podávány v keramických nádobách. 

Zážitek Pravá středověká hostina obsahuje:

Vstupenku pro dvě osoby na středověkou hostinu s dobovým programem.
Středověké menu, které obsahuje tyto dobroty:
kachýnka na medu sypaná perníkem, dančí kýta na víně s pečenými jablky, pečená kuřecí křidélka na ohni, marinovaná žebírka, šunka od kosti, zeleninové čalamády, okurky, cibulky, beraní rohy, křen. Součástí menu je také domácí polévka a chléb, staročeský „kuba“ s hříbky a skořicové lívanečky s povidly. Jídelní stůl doplní ještě sýrové prkénko s hroznovým vínem a ořechy. Po celou dobu je neomezeně servírováno pití (pivo, víno, svařené víno, korma, zlatá medovina, domácí pálenky, čaj, jablečný mošt, šťáva a voda ze studánky).
Je dovoleno hodovat rukama, házet kosti na zem, jíst a pít co hrdlo ráčí.

Počet osob:

2 osoby

Termíny:

Duben až listopad. Je nutno se přizpůsobit pravidelně vypisovaným termínům. Aktuálně se jedná vždy o poslední pátek v měsíci. Začátek hostiny od 19:00. Trvání - cca 3 hodiny.

Lokalita:

Praha.

Další podmínky a předpoklady:

Pro konzumaci alkoholu min. věk 18let, další omezení nejsou.

Nahoru