Degustace piva na Pivolodi

Cena s DPH: 399,00 Kč
Cena bez DPH: 329,75 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Degustace piva na Pivolodi

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Gurmán
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Degustace piva na Pivolodi

Na čepu jsou vždy připravena tři stálá piva, naše české ležáky LEGIE, REPUBLIKA a MONARCHIE, a také pivní speciály, které na čepu pravidelně střídáme. Vaříme nejen piva plzeňského typu, ale i pšeničná a různé druhy zahraničních piv např. anglické styly APA, Pale Ale, americká piva APL, irské Stouty, IPA a další.

A protože jsme na lodi, i jména našich piv jsou odvozena od názvů významných lodí té dané oblasti. Pro americké speciály jsme vybrali jména známých kolesových parníků jako byl NEW ORLEANS, anglická piva nesou názvy lodí QUINCI, HOOD či VICTORY, německé podle křižníku PRINZ EUGEN a naše ležáky jsou pojmenovány podle českých lodí LEGIE, REPUBLIKA nebo MONARCHIE, která byla lodí Rakouska-Uherska.

Zážitek obsahuje:

  • tři druhy ležáků Legie, Monarchie, Republika (3x 0,2)
  • dva místní pivní speciály, aktuálně čepované na baru (2x 0,2l)
  • jedna sklenička pivní speciality (kachní paštika, brynzová pomazánka, utopený karbanátek... )
  • prohlídka minipivovaru

Počet osob:

1 osoba

PIVOLOĎ - loď i pivovar v jednom

Restaurace s vlastním pivovarem, moderní česká kuchyně, pivnice i letní terasa s barem, grilem a odpočinkovým ležením – to vše a mnohem více čeká návštěvníky na třech palubách unikátní PIVOLODI, která kotví v Praze na Vltavě u Štefánikova mostu.

PIVOLOĎ je ideálním místem na relaxaci či odpočinek mezi prohlídkami pražských památek, pro posezení s přáteli u lahodného piva, ale především originálním prostorem, který jinde nenajdete.

Sezóna:

Celoročně (kromě období Vánoc a Silvestra).

Lokalita:

Praha - PIVOLOĎ u Štefánikova mostu

Nahoru