Taneční pro dospělé

Nedávali jste v tanečních pozor a nyní potřebujete oprášit zapomenuté taneční kroky? Nebo jen rádi tančíte a chcete se pod vedením zkušeného lektora naučit víc? Přihlašte se do kurzu, kde Vás profesionální taneční mistr naučí vše potřebné.

Cena s DPH: 4 900,00 Kč
Cena bez DPH: 4 049,59 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Taneční pro dospělé

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Zájmové kurzy, školení a workshopy
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Taneční pro dospělé

Zvolíte si kurz pro začátečníky, pokročilé nebo speciální kurz pro velmi pokročilé tanečníky. Čeká Vás světový taneční program rozšířený o další tance obvyklé v prostředí české společnosti.

V kurzech je vždy skvělá atmosféra plná zábavy, taneční mistři jsou nejen učitelé, ale i dobří baviči. Obavy z nezvládnutí probírané látky nejsou na místě, tančit v základní - tzv. rekreační podobě - se naučí každý, kdo má jen trochu chuti.

Zážitek Taneční pro dospělé obsahuje:

Účast na skupinovém kurzu tance pro dospělé s lektorem a pronájem sálu. Kurzovné zahrnuje i doučování v případě zameškání jednotlivé lekce.

Trvání:

Deset dvouhodinových lekcí

Sezóna:

Celoročně. Je nutné se přizpůsobit termínu kurzu (vždy ve večerních hodinách), termíny bývají vypisovány 2-3krát ročně.
Aktuální termíny (začátek kurzu): leden, duben, září.

Vhodné oblečení:

Dáma společenské šaty krátké nebo šaty kokteilové délky, příp. sukně a blůza, boty na středně vysokém (min. 5-6 cm), úzkém podpatku, nikoliv s volnou patou. Pán oblek s kravatou či motýlkem, polobotky, ponožky v barvě obleku.

Lokalita:

Praha

Další podmínky:

Možné absolvovat pouze v páru.

Tip:

I pro dospělou společnost budou připraveny prodloužené a reprezentační plesy, kde si zatančíte, pobavíte se a shlédnete něco z tanečního programu (tyto akce nejsou zahrnuty v kurzovném). Na tyto akce si můžete pozvat i své hosty, své přátele.

Nahoru