Staň se ošetřovatelem v ZOO Tábor

Cena s DPH: 2 000,00 Kč
Cena bez DPH: 1 652,89 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Staň se ošetřovatelem v ZOO Tábor

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Zážitky se zvířaty a pro milovníky zvířat
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Staň se ošetřovatelem v ZOO Tábor

ZOO Tábor byla založena v květnu 2015. Jde o jednu z nejmladších zoologických zahrad v České republice. Svojí rozlohou, která dosahuje téměř 10 hektarů, je největší zoo na jihu Čech. Zoo se věnuje především ochraně ohrožených druhů (tygr ussurijský, medvěd baribal, medvěd hnědý, vlk arktický, makak jávský, tamarín žlutoruký, ara zelenokřídlý, kakadu molucký, amazoňan žlutokrký, čírka sibiřská, berneška rudokrká, puštík bradatý, sovice sněžní nebo výr velký).

Co Vás přesně čeká? Po ranním příjezdu do Zoologické zahrady Tábor Vás personál seznámí s pravidly a bezpečností. Během dne si vyzkoušíte přípravu a samotné krmení zvířat v Zoo Tábor, zjistíte, co vše stojí za denním provozem zahrady. V ceně zážitku je práce se zvířaty a kniha o záchraně ZOO Tábor vlastnoručně podepsanou jejím autorem a ředitelem Zoo RNDr. Evženem Korcem, CSc.

Zážitek obsahuje:

  • Práce se zvířaty
  • Příprava a samotné krmení zvířat
  • Kniha o záchraně ZOO Tábor vlastnoručně podepsaná jejím autorem a ředitelem zoo RNDr. Evženem Korcem, CSc.

Trvání:

Cca 5 hodin – program začíná v 8:00

Počet účastníků:

1 - 5 osob (dle zakoupené varianty)

Diváci:

Vaši kamarádi a známí mohou zoo navštívit jako běžní návštěvníci a sledovat vás při práci se zvířaty.  

Další podmínky:

Zážitku se mohou zúčastnit osoby v dobré fyzické kondici a bez zdravotního omezení. Osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce. Osoby mladší 15 let se mohou zúčastnit zážitku výhradně v doprovodu svého zákonného zástupce. Zážitek nedoporučujeme ženám v pokročilé fázi těhotenství.

Doporučení:

V průběhu zážitku budete v úzkém kontaktu se všemi zvířaty, proto si s sebou nezapomeňte vzít pracovní obuv a oblečení, které si jako správný ošetřovatel možná zašpiníte.

Sezóna:

Celoročně. Voucher je možné využít i v termínech, kdy je zoo pro návštěvníky uzavřená, kromě období 1. července – 31. srpna. Voucher lze uplatnit od pondělí do pátku.  

Počasí:

Program Staň se ošetřovatelem v ZOO Tábor probíhá za každého počasí.

Lokalita:

Zoologická zahrada Tábor

Nahoru