Seznámení se šelmami pro 2 osoby

Cena s DPH: 3 990,00 Kč
Cena bez DPH: 3 297,52 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Seznámení se šelmami pro 2 osoby

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Zážitky se zvířaty a pro milovníky zvířat
  • Počet osob: 2

Nahoru

Detailní informace produktu Seznámení se šelmami pro 2 osoby

Mnoho lidí má zájem chovat kočkovité šelmy nebo se zajímá o to, jak takový soukromý chov vypadá. Nejen těmto zájemcům nabízíme možnost přímo u chovatele poznat každodenní povinnosti a zážitky se šelmami. Klienti se mohou osobně seznámit s oceloty, rysy a karakaly. Program je zaměřen zejména na každodenní péči o šelmy a jejich výběhy a je spojen s fotografováním se šelmami přímo v jejich výbězích. 

Zážitkového programu se účastní vždy jen objednaný zákazník s dárkovým certifikátem. Nestane se, že byste byli ve skupince s dalšími návštěvníky. Celou dobu se budou chovatelé věnovat pouze vám.

Šelmy:

  • kanadští rysi
  • oceloti velcí
  • karakaly

Průběh zážitku:

Začátek programu je dle individuální domluvy s klientem. Po krátkém školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem Vás čeká přímý vstup do výběhů kanadských rysů, ocelotů a karakalů. Od chovatele se dozvíte spoustu informací o chovaných druzích šelem a jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, veterinární péči, enrichmentu, reprodukci, ochočení, vybudování výběhu v závislosti na konkrétním druhu šelmy z hlediska bezpečnosti i jejího života. Po celou dobu je možné se se šelmami fotografovat i filmovat. Podle aktuální situace je možný i kontakt s některou šelmou.

Videa našich šelem:

https://www.youtube.com/watch?v=0OC5bMXLhLw

https://www.youtube.com/watch?v=8EAoZteuGeA

Trvání:

2 hodiny

Počet osob:

2 osoby

Diváci:

Pro rodinu s dětmi lze program po dohodě individuálně upravit. V areálu chovají také výry velké, shetlandské poníky, lamy alpaky, psy a perské, britské a evropské kočky.

Oblečení:

Pohodlné, sportovní.

Sezóna:

Celoročně

Další požadavky:

Minimální věk 18 let. Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) nebo indispozice některého zvířete. Program lze realizovat PO-NE.

Lokalita:

Radostice u Brna

Nahoru