Pražská Zoo - venkovní úniková hra

Cena s DPH: 1 099,00 Kč
Cena bez DPH: 908,26 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Pražská Zoo - venkovní úniková hra

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1-6

Nahoru

Detailní informace produktu Pražská Zoo - venkovní úniková hra

Během hry, která unikátním způsobem propojuje svět kolem nás s virtuální realitou, se budete snažit najít všechny důmyslně schované indicie, vyluštit nejednu zapeklitou hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých. Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový tlak, příběh a samotnou zoo si tedy pořádně užijete.

Příběh:

Noe se svými syny má archu již skoro postavenou. Potopa ale příchází rychleji, než se očekávalo. Pomozte jim zdárně dokončit úkol, díky kterému bude zachována rovnováha na zemi a lidstvo spolu s faunou všeho druhu bude moci pokračovat ve své vývojové linii. Úkol to jistě nebude jednoduchý, je potřeba dostat se do všech koutů zeměkoule, aby žádný druh nebyl opomenut. Vydáte se do hlubin moře, proběhnete napříč kontinenty, zakusíte extrémní podmínky v Indonéské džungli, probijete se do samotného srdce Údolí slonů, slezete strmý Skalní masiv a proplížíte se Ptačími mokřady kolem nebezpečných šelem. To a mnohem více na vás čeká v pražské Zoo.

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Pražská Zoo - Noemova archa"
  • Obtížnost: nejlehčí nebo střední (dle zvolené varianty)
  • Počet osob: 1 - 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 5 hodin

Vstupenky do Zoo nejsou zahrnuty v ceně.

Počet osob:

1 - 6 hráčů

Trvání:

5 hodin (záleží na Vás), trasa cca 3,2 km

Lokalita:

Zoo Praha

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnosti:

Nejlehčí varianta je určena pro rodiny s dětmi (od 5 let), které si chtějí zpestřit běžnou procházku po pražské Zoo.

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit běžnou procházku po pražské Zoo a zažít něco nového.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru