Národní technické muzeum - Milionový závod

Cena s DPH: 1 099,00 Kč
Cena bez DPH: 908,26 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Národní technické muzeum - Milionový závod

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Únikové hry - vybírejte ty nejlepší únikovky
  • Počet osob: 1-6

Nahoru

Detailní informace produktu Národní technické muzeum - Milionový závod

Není žádným velkým tajemstvím, že Češi patří mezi schopné, vynalézavé a technicky zaměřené národy. Paleta slavných českých vynálezců je opravdu pestrá. Nyní máte jedinečnou šanci stát se jedním z nich! Zapojíte mozkové závity, prověříte svou všímavost a ještě se skvěle pobavíte. Hra na body na vás navíc nebude vytvářet časový tlak.

Příběh:

Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management nebo marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa. Vyhrává ten, kdo se přes několik záchytných bodů dostane nejrychleji z nedalekého Hamburku zpět do Hamburku. Vás si vybral jeden významný americký miliardář, abyste mu pomohli co nejlépe naplánovat cestu kolem světa s využitím dopravních prostředků z expozice muzea.

Zvládnete všechny nástrahy a připojíte se ke jménům jako Ressl, Křižík či bratranci Veverkové? Navraťte českému národu slávu, kterou si zaslouží!

Zážitek obsahuje:

  • Venkovní únikovou hru "Národní technické muzeum - Milionový závod"
  • Obtížnost: lehká nebo střední (dle zvolené varianty)
  • Počet osob: 1 - 6 hráčů
  • Doba trvání: cca 5 hodin

Vstup do muzea není zahrnut v ceně.

Počet osob:

1 - 6 hráčů

Trvání:

5 hodin (záleží na Vás), trasa cca 1,5 km

Lokalita:

Praha - Národní technické muzeum

Venkovní úniková hra:

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Obtížnosti:

Lehká varianta je vhodná pro rodiny s dětmi (od 10 let), které mají rády logické hry a při tom se chtějí zábavnou formou dozvědět zajímavosti z historie, vědy a techniky.

Střední obtížnost je vhodná pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří mají rádi zajímavosti z oblasti historie, vědy a techniky.

Start hry: 

Pro přístup k aplikaci a zprovoznění hry je nutné vyplnit rezervační formulář na našich stránkách nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení v pracovní dny 8:00 - 16:30 alespoň tři pracovní dny předem. Bez přístupu k aplikaci a předchozího zprovoznění hry skrze naše zákaznické oddělení nelze hru spustit!

Nahoru