Zážitky pro muže

Nabídka zážitků je velmi pestrá a v některých případech je složité určit, zda se jedná o zážitky pro muže resp. jen pro muže, nebo zda jsou vhodné i pro ženy. I přes tuto skutečnost jsme se rozhodli, že vám na tomto místě doporučíme zážitky z naší nabídky, které jsou určené primárně pro muže. Nabídka vás jistě zaujmu a některý ze zážitků co nejdříve pořídíte pro svého drahého...

V prvé řadě je dobré si uvědomit, co muži obdivují, co mají rádi, jaké jsou jejich sny... Ve většině případů nám vyjde asi podobný výčet termínů - adrenalin, sport, luxusní a rychlá auta, ženy...

Poslední uvedenou kategorii v tomto případě vynecháme, to je již na vás :) v tomto směru můžeme nabídnout snad jen relaxační masáže. U ostatních oblastí však zástupce v naší nabídce nalezneme.

Adrenalinové zážitky pro muže

Zážitky pro muže plné adrenalinu, napětí a zábavy. To je to pravé, co můžete svému příteli nabídnout. Z netradičních zážitků pro muže to jsou např. Akční střelba, Adrenalinový den na bojišti, SWAT výcvik, Tandemový seskok a mnohé další.

Sportovní zážitky pro muže

V tomto případě chtějí muži okusit nějaké netradiční sporty. Vhodným tipem může být např. snowkiting, kiteboarding, potápění či jízda na jachtě.

Motoristické zážitky pro muže

Nesmíme zapomenout ani na silné motory. Motoristické zážitky pro muže nabízí širokou škálu zážitků jako dárků. Kdo by nechtěl být alespoň na chvíli řidičem luxusního vozidla, nebo naopak pilotem sportovního vozu s tím, že si vyzkoušíte své dovednosti přímo na závodním okruhu!

Vloženo: 16.03.2012 11:01