Lety balonem jako dárek

Romantické chvíle ve vzduchu. Nezapomenutelný výhled na vaši oblíbenou krajinu z ptačí perspektivy. To jsou zážitky, které vám přináší vyhlídkové lety balonem jako dárek k různým příležitostem.

[Obrázek: Lety balonem jako dárek]

Lety balonem jako dárek můžete bez obav pořídit i jako dárek pod stromeček. Nemějte strach, platnost dárkových poukazů je dostatečná, abyste měli možnost si zážitek vychutnat v období, které je pro lety balonem příznivější, než je současný chladný podzim.

Co je důležité, je se rozhodnout v jaké lokalitě byste si chtěli zážitek vychutnat a zároveň i kolik osob by mělo být v balonu. Dle toho si jistě vyberete z naší pestré nabídky. Po obdržení dárkového poukazu si jen předem domluvíte termín letu balonem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Samozřejmě doporučujeme mít v záloze více termínu a vše si domluvit s dostatečným předstihem, jedině tak budete mít největší šanci na to, domluvit si termín, který je pro vás nejvhodnější.

Během letu si můžete pořídit nádherné fotografie či videa. Proto si s sebou nezapomeňte vzít fotoaparát, videokameru nebo alespoň mobilní telefon s fotoaparátem s dostatečným rozlišením.

Lety balonem jako dárek - to je náš tip pro letošní Vánoce 2012!

Vloženo: 08.10.2012 11:12