Daruj zážitek - daruj radost

Nevíte čím obdarovat vaše blízké? Věnujte jim zážitek, na který budou vzpomínat celý život. Společnost Adrop.cz je zážitková agentura, která vám s tím pomůže!

[Obrázek: Daruj zážitek - daruj radost]

Darování originálních a nevšedních zážitků je v současné době stále oblíbenější. Nabídka tohoto e-shopu proto zahrnuje široké množství vodních, sportovních, auto-moto i adrenalinových zážitků, ze kterých si vybere každý. Adrop nabízí rovněž poukazy na různé pobyty, relaxace a kurzy.

Mezi TOP adrenalinové aktivity patří bungee jumping, lety balónem, jízda Hummerem, škola smyku, paragliding, letecké simulátory a trenažéry, sportovní vozy, jízda tankem a další. Při všech těchto činnostech vám adrenalin vystoupá do závratných výšin. Tak darujte zážitek rodině, přátelům či známým a dopřejte jim tento skvělý pocit. Uvidíte, že si to budou chtít zopakovat!

Pokud chcete, aby si odpočinuli a odpoutali se například od myšlenek na náročnou práci, vyberte pro ně thajskou, medovou, čokoládovou, relaxační či jinou masáž, pobyt v pivní lázni nebo relaxační pobyt.

Při zakoupení zážitku získáte stylové dárkové balení, které obsahuje:

  • dárkový certifikát se jménem obdarovaného a blahopřáním
  • prospekt o zážitku s užitečnými informacemi
  • GPS souřadnice oblasti, kde se zážitek realizuje a mapu.

Pro více informací navštivte webové stránky www.adrop.cz a v případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat profesionální tým Adropu, který vám se vším ochotně poradí.

Vloženo: 07.01.2015 08:52