Adrenalinové vánoční dárky

Patříte k lidem, kteří obvykle touto dobou již mají nakoupeny vánoční dárky, avšak letos jakoby Vám došly nápady? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky a darujte Vašim nejbližší takový dárek, který je skutečně potěší.

Dárky od společnosti Firma na zážitky potěší zejména takové členy rodiny či takové kamarády, kteří si potrpí na nejrůznější adrenalinové vychytávky. Jednou z nich je také indoor skydiving. Díky této aktivitě mohou Vaši nejbližší na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, vznášet se ve vzduchu bez padáku na zádech.Tento omamný zážitek mohou zakusit v první skydiving aréně Huricane Factory v České republice a daleko široko také ve východní Evropě. Proud vzduchu o rychlosti až 280 km za hodinu jim umožní vznášet se ve vzduchu jako racek. Voucher k této akci obsahuje nejenom podrobnou instruktáž od kvalifikovaných instruktorů, ale také zapůjčení ochranného oděvu, jako je kombinéza, helma, brýle a rukavice. Více informací o indoor skidiving najdete také na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/.

Dalším typem na adrenalinové zážitky může být hoverboard. Tento moderní typ sportu je ideální příležitostí zejména pro ty, kteří milují pobyt nejen ve vodě, ale i pod vodou a nad vodou. S hoverboardingem se dokážete vznést až pět metrů nad vodní hladinou při rychlosti až 25 kilometrů za hodinu. Hoverboarding v sobě obsahuje prvky snowboardingu, klasického surfování a kitesurfingu. Obdarovaný si tak bude moci vyzkoušet během jednoho sportovního zážitku také prvky z jiných vodních sportů.

Vloženo: 13.11.2014 09:27