Tandemový seskok Prostějov

Tandemový seskok Prostějov

Novinka

Cena s DPH: 4 490,00 Kč
Cena bez DPH: 3 710,74 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Tandemový seskok Prostějov

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tandemové seskoky padákem
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Tandemový seskok Prostějov

Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem.

Zážitek Tandemový seskok padákem Prostějov obsahuje:

Pozemní přípravu, tandemový seskok padákem pro jednu osobu, volný pád ze 4000 - 5000 m a certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Na místě je možné přikoupit i záznam video + foto z GoPro kamery umístěné na ruce tandempilota, nebo externí HD VIDEO + FOTO, kdy skáče další instruktor, který vše filmuje. Hned po seskoku pak obdržíte odkaz, odkud si do pár minut budete moci stáhnout vaši foto a video dokumentaci.

Průběh zážitku:

Během krátké instruktáže Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k tandemovému seskoku. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Tandemový seskok se skáče se z výšky 4000 - 5000 metrů. Následuje cca 60 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 5 - 7 minut letu, během kterých si za dobrých povětrnostních podmínek můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Trvání:

Celkově je nutné na seskok mít vyhrazené 3 hodiny času (z důvodu možnosti čekání kvůli počasí, apod.)

Sezóna:

Duben až říjen.

Lokalita:

Prostějov

Další podmínky a předpoklady:

Na letišti je potřeba být 45 minut před seskokem.
Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou. Minimální věk je 8 let. Maximální váha 110 kg, pro váhu 90-99 kg příplatek na místě 200 Kč, pro váhu 100-110 kg příplatek na místě 550 Kč. Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Nad 65 let doporučujeme vyjádření vašeho lékaře.
Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu, parašutistické brýle (možno nasadit i přes dioptrické), v případě zájmu i pokrývku hlavy.
Po dohodě je možné domluvit i seskok pro handicapované osoby.
Doporučujeme pohodlné, sportovní oblečení a obuv bez háčků (např. tenisky).

Nahoru