Tandemový seskok Most

Tandemový seskok Most

Top produkt

Cena s DPH: 4 399,00 Kč
Cena bez DPH: 3 635,54 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Tandemový seskok Most

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tandemové seskoky padákem
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Tandemový seskok Most

Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem.

Zážitek Tandemový seskok padákem Most obsahuje:

Pozemní přípravu, tandemový seskok padákem pro jednu osobu, volný pád ze 4000m a certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Dle vybrané varianty můžete zakoupit tandemový seskok včetně fotek a videa, kdy skáče další instruktor, který vše filmuje. Extra selfie záběry jsou snímané ze selfie handy kamery, kterou máte připevněnou na své ruce. 

Průběh zážitku:

Během krátké instruktáže Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k tandemovému seskoku. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Tandemový seskok se skáče se z výšky 4000 metrů. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

  • typ letounu PAC 750XL
  • výška seskoku 4 000 metrů
  • vyhlídkový let pro dosažení této výšky trvá cca. 15-20 minut
  • délka volného pádu cca. 60 sekund
  • výška otevření padáku cca 1 500 metrů
  • let na padáku 8 až 10 minut

Trvání:

1,5 - 2 hodiny.

Sezóna:

Skáče se o víkendech a státních svátcích.

Lokalita:

Most

Termín:

Akční poukaz je nutné využít do 31.7. 2024!

Další podmínky a předpoklady:

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou a to ve věku od 8 do 100 let. Maximální váha je 120 kg. Od váhy 95kg do 105 kg je účtován příplatek ve výši 500,- Kč, od váhy 106kg do 110 kg ve výši 1 000,- Kč a od váhy 111kg do 120kg s maximální výškou 185 cm ve výši 1 500,- Kč. Doplatek se hradí na místě seskoku. Je to dané vyšším fyzickým nárokem na tandemového pilota a údržbou padákové techniky. Děti a mládež do 18 let pouze s písemným souhlasem rodičů. Min. věk je 8 let, dosažení váhy 35 kg a současně dosažení výšky 130 cm. Nad 65 let doporučujeme vyjádření vašeho lékaře.
Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a v chladnějším období také teplejším oblečením pod kombinézu a rukavicemi.

Nahoru