Tandemový seskok Kolín

Tandemový seskok Kolín

Novinka

Cena s DPH: 4 300,00 Kč
Cena bez DPH: 3 553,72 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Tandemový seskok Kolín

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tandemové seskoky padákem
  • Počet osob: 1 osoba

Nahoru

Detailní informace produktu Tandemový seskok Kolín

Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem.

Zážitek Tandemový seskok padákem Kolín obsahuje:

Pozemní přípravu, tandemový seskok padákem pro jednu osobu, volný pád ze 3200 m a certifikát o absolvování tandemového seskoku.
Za 2400,- Kč je možno dokoupit videozáznam a fotky ze seskoku. Vše filmuje přímo tandempilot, který má kameru na speciálním držáku na ruce.

Průběh zážitku:

Během krátké instruktáže Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k tandemovému seskoku. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Tandemový seskok se skáče se z výšky 3200 metrů. Následuje cca 35 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.

Trvání:

1,5 - 2 hodiny.

Sezóna:

Duben až říjen.

Lokalita:

Kolín

Další podmínky a předpoklady:

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 110 kg. Děti a mládež do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Nad 65 let doporučujeme vyjádření vašeho lékaře.
Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a v chladnějším období také teplejším oblečením pod kombinézu a rukavicemi.

Nahoru