Indoor surfing - Surf aréna Praha

Cena s DPH: 790,00 Kč
Cena bez DPH: 652,89 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Indoor surfing - Surf aréna Praha

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Adrenalin
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Indoor surfing - Surf aréna Praha

V pražské surf aréně se stane surfařem každý, nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti. Tento zážitek si užijí i naprosti začátečníci.

Před samotným surfováním vás čeká 30 minutová instruktáž, při které se dozvíte vše potřebné, abyste si zážitek užili na maximum. Po celou dobu vám k ruce bude zkušený instruktor, který se vším poradí a pomůže. Bude záležet jen na vás, jak rychle se dostanete ze základní polohy na prkně vleže (tzv. bodyboarding) do polohy ve stoje.

Po několika jízdách to zvládne i úplný začátečník. Na vlně mohou být vždy dva surfaři najednou a během hodiny se jich zde střídá maximálně deset. Protože vlna, na které budete surfovat, je skutečná, na místě vám bude zapůjčen neopren, aby vám ve vodě bylo příjemně.

Vybírat můžete z mnoha variant, od jízdy pro jednu osobu na 30 minut po rodiný balíček 2+2  a vždy včetně videozáznamu z tohoto zážitku.

Zážitek Indoor surfing - Surf Aréna Praha obsahuje:

• instruktáž (30 minut)
• surfování na surfařském simulátoru (délka dle varianty)
• zapůjčení neoprenového obleku a surfařského prkna
• videozáznam ze zážitku (pokud máte zájem, vezměte si s sebou vlastní flash disk)

Průběh:

Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci, poté dostanete úvodní instruktáž, kde se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si mohli užít jízdu na simulátoru. Jízda se nacvičuje vleže (bodyboarding), v kleče, nebo ve stoje. Instruktor Vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co Vás čeká. Poté následuje surfování, kde společně s dalšími návštěvníky absolvujete pod vedením instruktora celý zážitek. Ze zážitku bude pořízen videozáznam, který Vám poslouží pro rozbor Vaší jízdy a zůstane Vám na památku. Celý zážitek se koná pod dohledem zkušeného instruktora.

Požadavky:

Minimální věk - 6 let

Diváci:

Diváci jsou vítáni.

Lokalita:

Surf Aréna - Praha Letňany

Nahoru