Zpátky na vojnu - povolávací rozkaz

Cena s DPH: 1 599,00 Kč
Cena bez DPH: 1 321,49 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Zpátky na vojnu - povolávací rozkaz

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tankodrom
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Zpátky na vojnu - povolávací rozkaz

Ať si to znovu prožije. Výcvik, ukřičený velitel, plížení, chemický útok a běh s plynovou maskou.

Vzpomínáte s přáteli občas na vojnu a vyprávíte neopakovatelné zážitky, které už nikde jinde znovu neprožijete? Omyl! Právě teď můžete odložit televizní ovladač, místo bačkor obout kanady a okusit opravdový armádní výcvik, při kterém si sáhnete na své dno! Program s příznačným názvem Zpátky na vojnu vás doslova vtáhne a přinese netušená dobrodružství.

A co Vás čeká?
Jedna ze základních povinností každého vojáka je mimo jiné chodit vždy řádně ustrojen a ozbrojen. I vy dostanete názornou ukázku toho, jak oblékat a nosit vojenský šat. Poté již nic nebude bránit tomu, vyrazit do terénu a na prohlídku našich armádních vozidel. Vojíne, POZOR! Váš výcvik právě začíná... Co přesně v něm bude zahrnuto, záleží na momentální náladě Vašeho velitele. Věřte ale, že nudit se rozhodně nebudete! Pořádně se zapotíte při drill parkur, je možné, že zažijete i chemický útok. Co když se někdo z Vaší roty zraní? Budete mu umět pomoci? A jaké to teprve bude svézt se v bojovém BVP!

Zážitek Zpátky na vojnu obsahuje:

  • velitel, vybavení na výcvik
  • výcvik
  • prohlídku vojenské techniky
  • 30ti minutovou projížďku v BVP (bojovém vozidle pěchoty)  
  • diplom

Trvání:

cca 3 hodiny.

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Celoročně - za denního světla.

Další požadavky:

Dítě mladší 16ti let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Lokalita:

Milovice u Prahy - tankodrom.

Nahoru