Řízení BVP

Vítejte na tankodromu na soukromé lekci řízení obrněného transportéru BVP-1 ...

Top produkt

Cena s DPH: 6 899,00 Kč
Cena bez DPH: 5 701,65 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Řízení BVP

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tankodrom a jízda tankem
  • Počet osob: 1

Nahoru

Detailní informace produktu Řízení BVP

Každý chlap si to chce jednou za život vyzkoušet. Co Vás čeká? V původní sovětské konferenční místnosti dostanete nejprve svůj oblek řidiče tanku a také první teoretické lekce o Vašem novém vozidle - totiž Vašem obrněném transportéru.

Budete řídit obrněný transportér BVP-1, který je považován za nejlépe ovladatelný. Zažijete jízdu hlubokými příkopy plnými vody a bahna. 

Zážitek Řízení BVP obsahuje:

  • Seznámení se s vozidlem a instruktáž řízení BVP
  • 30 minut jízdy v BVP řízeného Vámi
  • Zapůjčení obleku
  • Diplom o složení kurzu řízení BVP-1

Trvání:

cca 1 hodina

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu. Příplatek za další Vaši osobu je 500,- Kč. V obrněném transportéru může být dalších 13 osob (i cizích).

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klientem odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený offroadový areál. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro offroadový areál: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení. Svrchní ochranné oblečení (bunda, kalhoty) bude zapůjčeno.

Sezóna:

Celoročně.

Další požadavky:

Řidič – pouze dospělá osoba, není možno se v řízení střídat. Řidič musí umět řídit vozidlo s manuální převodovkou. Pasažér musí být starší 18 let. Pokud bude doprovázet řidiče dítě mladší 18 let, je nutná další osoba jako dohled.

Lokalita:

Milovice u Prahy

Nahoru