Jízda v BVP pro dva

Chcete si zkusit, jaké to je, svézt se v obrněném transportéru BVP drsným terénem bývalého vojenského tankodromu, ale nemáte jistotu, že byste chtěli sami řídit? Nyní nově se můžete přihlásit i jako spolujezdec a můžete se jenom svézt.

Novinka

Cena s DPH: 1 660,00 Kč
Cena bez DPH: 1 371,90 Kč
Koupit zážitek

Základní specifikace produktu Jízda v BVP pro dva

  • Kategorie: Zážitky
  • Typ: Tankodrom a jízda tankem
  • Počet osob: 2 osoby

Nahoru

Detailní informace produktu Jízda v BVP pro dva

Na rozdíl od zážitku "řízení BVP", zde nemusíte vozidlo řídit, necháte se pouze vozit. I tento zážitek je dost akční, když chcete pozorovat okolní terén a přitom se musíte pevně držet, protože divoká jízda v náročném terénu Vám dá i tak zabrat. Je to super zážitek!

A kromě toho máte možnost si prohlédnout i rozsáhlý vozový park, kde můžete vidět opravdové rarity v oblasti vojenské techniky let naštěstí již dávno minulých. Prohlédnete si armádní vozidla  T-34, BRDM, OT-64 či původní sovětský nosič raket.

Certifikát opravňuje k prožití tohoto zážitku 2 osoby. Můžete tedy vyrazit s kamarádem nebo může vzít svého syna a dopřát mu tento nezapomenutelný zážitek.

Zážitek Jízda v BVP obsahuje:

  • 30ti minutovou projížďku v BVP (bojovém vozidle pěchoty)
  • prohlídku bojové techniky

Trvání:

1 - 1,5 hodiny (samotná jízda v BVP 30 minut).

Počet osob:

Certifikát opravňuje 2 osoby k prožití tohoto zážitku.

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený offroadový areál. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro offroadový areál: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Březen - listopad

Termíny:

Zážitek se koná převážně o víkendu.

Další požadavky:

Dítě mladší 18 let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Lokalita:

Milovice u Prahy 

Nahoru